Serdar Soydan: Azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız - Son Dakika
Politika

Serdar Soydan: Azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız

Serdar Soydan: Azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız

Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, Toroslar ilçesinde düzenlenen açık hava toplantısında, Cumhur İttifakı'nın önce ülke ve millet anlayışıyla ilerlediğini belirterek, azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacaklarını ifade etti. Soydan, Toroslar'ı çağ atlatmayı hedeflediklerini ve şehrin dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline geleceğini söyledi.

22.02.2024 13:29  Güncelleme: 13:32
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, azim ve kararlılıkla yerel seçimde zafere ulaşacaklarını belirtti.

MHP'den yapılan açıklamaya göre Soydan, Toroslar ilçesini ziyaret etti.

Yusuf Kılıç Mahallesi'nde düzenlenen açık hava toplantısına katılan Soydan, büyükşehir belediyeleri ile ilçe belediyelerinin uyum içerisinde çalışması gerektiğini anlattı.

Soydan, Cumhur İttifakı'nın "önce ülke ve millet" anlayışıyla ilerlediğini belirterek, "İnanıyorum ki bu azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız. Hiç kimseden bir menfaatimiz yok. Amacımız, Toroslar, Mersin ve ülkemizin mutluluğudur." ifadesini kullandı.

Kente "çağ atlatmayı" hedeflediklerini aktaran Soydan, "Bu şehir, çocuklarımızın ve bizlerin yaşayacağı, dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline gelecek." değerlendirmesinde bulundu.

Programa, Cumhur İttifakı'nın Toroslar Belediye Başkan adayı Ali Öz, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi Çokkeser ve MHP Toroslar İlçe Başkanı Osman Mete Yıldız da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Serdar Soydan: Azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement