SON DAKİKA POSTMODERN HABERLERİ

Son Dakika Postmodern Haberleri

 • 27 Mayıs 2019 16:24 Destici: Destici: "(Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinin düşmesi) Mücadelemiz sonuna kadar sürecek" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili, "İnşallah bütün şüpheler giderilip mesele aydınlatılıncaya kadar ve burada hatası, ihmali, kusuru, kastı olanlar hukuk içerisinde yargı önüne çıkartılıp hak ettiği cezayı...
 • 27 Mayıs 2019 15:08 "Mücadelemiz sonuna kadar sürecek" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili, "İnşallah bütün şüpheler giderilip mesele aydınlatılıncaya kadar ve burada hatası, ihmali, kusuru, kastı olanlar hukuk içerisinde yargı önüne çıkartılıp hak ettiği cezayı...
 • 01 Mayıs 2019 11:34 Venezuela Devlet Başkanı Maduro 'Darbe Girişiminin' Sorumlularının Yargılanacağını Açıkladı Venezuela Devlet Başkanı Maduro 'Darbe Girişiminin' Sorumlularının Yargılanacağını Açıkladı Nicolas Maduro, Juan Guaido'nun "askeri darbe girişiminin" başarısızlıkla sonuçlanacağını ve muhalif liderin kendisine karşı orduyu yanına alamadığını söyledi.
 • 01 Mayıs 2019 00:39 Venezuela Dışişleri Bakanı'ndan Erdoğan'a Teşekkür Mesajı Venezuela Dışişleri Bakanı'ndan Erdoğan'a Teşekkür Mesajı Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Juan Guaido liderliğinde başlatılan darbe girişimini kınadığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti.
 • 30 Nisan 2019 23:32 Çelik: Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder 'HİÇBİR DEVLET, BİR BAŞKA DEVLETE ATAMA YOLUYLA DEVLET BAŞKANI SEÇEMEZ'Çelik, demokrasinin beşiği olduğunu beyan eden ABD'nin bir başka ülkeye devlet başkanı ataması şeklindeki büyük bir yanlışla karşı karşıya bulunulduğunu belirterek, "Bugün Cumhurbaşkanımız bu darbe girişimi değerlendirirken, bu devlet başkanı atama girişimine 'Postmodern koloni valisi atama' şeklinde bir tanım getirdi
 • 30 Nisan 2019 23:18 Dha Ankara - Çelik: Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder 'HİÇBİR DEVLET, BİR BAŞKA DEVLETE ATAMA YOLUYLA DEVLET BAŞKANI SEÇEMEZ'Çelik, demokrasinin beşiği olduğunu beyan eden ABD'nin bir başka ülkeye devlet başkanı ataması şeklindeki büyük bir yanlışla karşı karşıya bulunulduğunu belirterek, "Bugün Cumhurbaşkanımız bu darbe girişimi değerlendirirken, bu devlet başkanı atama girişimine 'Postmodern koloni valisi atama' şeklinde bir tanım getirdi
 • 30 Nisan 2019 23:14 Çelik: Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder Çelik: Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder 'HİÇBİR DEVLET, BİR BAŞKA DEVLETE ATAMA YOLUYLA DEVLET BAŞKANI SEÇEMEZ'Çelik, demokrasinin beşiği olduğunu beyan eden ABD'nin bir başka ülkeye devlet başkanı ataması şeklindeki büyük bir yanlışla karşı karşıya bulunulduğunu belirterek, "Bugün Cumhurbaşkanımız bu darbe girişimi değerlendirirken, bu devlet başkanı atama girişimine 'Postmodern koloni valisi atama' şeklinde bir tanım getirdi
 • 30 Nisan 2019 23:02 Venezuela'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza darbe girişimi karşısında gösterdiği "Kararlı ve açık destek" için Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
 • 30 Nisan 2019 22:46 AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin, "Demokrasinin beşiği olduğunu iddia eden Amerika Birleşik Devletleri'nin bir başka ülkeye devlet başkanı ataması şeklindeki büyük bir yanlışla karşı karşıyayız." dedi.
 • 30 Nisan 2019 22:27 Dha Yurt Bülteni - 22 Azez'de TSK konvoyuna saldırı: 1 şehit, 3 yaralı (2)ŞEHİT ASKER TÖRENLE MEMLEKETİ'NE UĞURLANDISuriye'nin Azez kentinde, üs bölgesine giden Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) konvoyuna PKK/PYD'li teröristler tarafından düzenlenen havanlı saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Yalçın Koca...
 • 30 Nisan 2019 20:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
 • 30 Nisan 2019 20:41 Dha Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Venezuela'daki Darbe Girişimini Kınıyoruz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimi hakkında açıklama yaparak, "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığı olumsuz sonuçları yaşamış bir ülke olarak, Venezuela'daki darbe girişimini kınıyoruz" dedi.
 • 30 Nisan 2019 20:39 Erdoğan: Venezuela'daki Darbe Girişimini Kınıyoruz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimi hakkında açıklama yaparak, "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığı olumsuz sonuçları yaşamış bir ülke olarak, Venezuela'daki darbe girişimini kınıyoruz" dedi.
 • 30 Nisan 2019 20:34 Erdoğan'dan Venezuela Mesajı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimiyle ilgili, "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığı olumsuz sonuçları yaşamış bir ülke olarak, Venezuela'daki darbe girişimini kınıyoruz.
 • 30 Nisan 2019 20:29 Flaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Halkın egemen olduğu, Başkanının seçimle iş başına geldiği Venezuela'ya postmodern bir koloni valisi atama gayreti içinde olanlar bilmelidir ki, bir ülkenin nasıl yönetileceği ancak demokratik seçimlerle belirlenebilir.
 • 30 Nisan 2019 20:26 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
 • 30 Nisan 2019 20:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
 • 30 Nisan 2019 20:19 Erdoğan: "Venezuela'ya Postmodern Bir Koloni Valisi Atama Gayreti İçinde Olanlar Bilmelidir Ki, Bir... Erdoğan: "Venezuela'ya postmodern bir koloni valisi atama gayreti içinde olanlar bilmelidir ki, bir ülkenin nasıl yönetileceği ancak demokratik seçimlerle belirlenir."
 • 30 Nisan 2019 20:18 Erdoğan'dan Venezuela'daki Darbe Girişimiyle İlgili Açıklama: Demokrasilerde Sandık Esastır Erdoğan'dan Venezuela'daki Darbe Girişimiyle İlgili Açıklama: Demokrasilerde Sandık Esastır Cumhurbaşkanı Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Demokrasilerde sandık esastır. Postmodern bir koloni valisi atama gayreti içindeler." dedi.
 • 26 Nisan 2019 21:04 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali Başladı 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali Başladı Edirne'de 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali başladı.
 • 26 Nisan 2019 20:13 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali Başladı 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali Başladı Edirne'de 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali başladı.
 • 20 Nisan 2019 11:49 Ağrı'da 'Prof. Dr. Fuat Sezgin ve İslam Bilim Tarihi' Paneli Ağrı'da 'Prof. Dr. Fuat Sezgin ve İslam Bilim Tarihi' Paneli Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde "Prof. Dr. Fuat Sezgin ve İslam Bilim Tarihi" konulu panel düzenlendi.
 • 19 Nisan 2019 15:34 Tek Soruluk Dev Anket: Elektrikli Araba mı Yoksa Benzinli Araba Mı? Tek Soruluk Dev Anket: Elektrikli Araba mı Yoksa Benzinli Araba Mı? Otomotiv teknolojilerinde yaşanan değişimler, kaçınılmaz olarak elektrikli arabaların popüler olmasını sağladı. Sektördeki dev üreticilerin birer birer elektrikli otomobil üretimi için dönüşüm planları yaptığını görüyoruz. Değişim bir zorunluluk olabilir. Peki sizin tercihiniz hangisi?
 • 19 Nisan 2019 15:14 AİÇÜ'de AİÇÜ'de "Prof. Dr. Fuat SEZGİN ve İslam Bilim Tarihi" Konulu Panel Düzenlendi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Mevlana Halid-i Bağdadi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Ahmed-i Hani Bilim, Kültür ve Sanat Araştırmaları Merkezi tarafından "Prof. Dr. Fuat SEZGİN ve İslam Bilim Tarihi" konulu panel düzenlendi.
 • 19 Nisan 2019 14:52 Şentop: İnsanlık,yeni Bir Uluslararası Düzen Kurma Mecburiyetinde Şentop: İnsanlık,yeni Bir Uluslararası Düzen Kurma Mecburiyetinde TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Uluslararası hukuk kör topal devam ettiği halde, artık onun da itibarının sona erdiği bir noktadayız. Şimdi insanlık yeni bir uluslararası düzen kurma, insanı esas alan, devletlerin eşitliğine dayalı bir düzen kurma mecburiyetiyle karşı karşıya" dedi.
 • 27 Mart 2019 23:37 Ayrıcalıklı Mekanlardan Yaşam Alanlarına" Postmodernizm içinde örgütsel olarak kaotik bir durum var
 • 21 Mart 2019 18:25 Haçlı-Hilal Savaşı Oyuna Gelmeyeceğiz" Sabahattin Zaim Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özcan Hıdır, "Haçlı-Hilal savaşına dair motifleri kullanmaya çalışanlar var ama biz bu oyuna gelmeyeceğiz.
 • 14 Mart 2019 19:24 Askeri Darbeler Millileştirme Politikalarına Birer Tepkidir Askeri Darbeler Millileştirme Politikalarına Birer Tepkidir" Bitlis Eren Üniversitesinde (BEÜ), "Batının Darbe Geleneği ve Türkiye: 28 Şubat Postmodern Darbesinin Anlamı" konferansı düzenlendi.
 • 09 Mart 2019 22:08 Kent Kültürü ve Sosyal İnovasyon Kent Kültürü ve Sosyal İnovasyon" Paneli "Postmodern değerlerin kent kültürü alanında da bir yansıması söz konusu oldu"Daha sonra panele geçildi
 • 08 Mart 2019 13:47 Muratpaşa'da 8 Mart Kutlaması Muratpaşa'da 8 Mart Kutlaması Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediye fuayesinde düzenlenen etkinlikte "Kadın yaşamını dünyada en güçlü şekilde değiştiren lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz" dedi.
 • 04 Mart 2019 19:25 Pakdemirli: Pakdemirli: "Fiyatlar, Tanzim Satışlar Sayesinde Bir Haftada Düştü" Postmodern darbeyi unutmamamız, unutturmamamız lazım
 • 04 Mart 2019 17:26 Fiyatlar, Tanzim Satışlar Sayesinde Bir Haftada Düştü Fiyatlar, Tanzim Satışlar Sayesinde Bir Haftada Düştü" Postmodern darbeyi unutmamamız, unutturmamamız lazım
 • 02 Mart 2019 15:46 Arıkan '28 Şubat'ı Anlattı Arıkan '28 Şubat'ı Anlattı Saadet Partisi (SP) Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Arıkan, konuşmacı olarak katıldığı Kayseri Küçük Millet Meclisi'nde 28 Şubat postmodern darbesini anlattı.
 • 01 Mart 2019 17:17 Yusuf Kaplan, 28 Şubat'tan 15 Temmuz'a Türkiye'nin Darbelerle İmtihanı'nı Anlattı Yusuf Kaplan, 28 Şubat'tan 15 Temmuz'a Türkiye'nin Darbelerle İmtihanı'nı Anlattı Beykoz Belediyesi tarafından kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde '28 Şubat'tan 15 Temmuz'a Türkiye'nin Darbelerle İmtihanı' adlı seminer programı yapıldı.
 • 01 Mart 2019 13:19 İzmir Bakan Pakdemirli İzmir'de İzmir Bakan Pakdemirli İzmir'de Neden Postmodern darbe
 • 01 Mart 2019 11:52 Dha Yurt Bülteni -6 Neden? Postmodern darbe
 • 01 Mart 2019 11:40 Söyledikleri Ezgilerle Mazlumların Sesi Oldular" İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey Konser Salonu (CRR) Genel Sanat Yönetmeni Aslan Özdemir, "Dünyanın her yerinde gözyaşı, ağıt, acı ve zulüm halen devam ediyor.
 • 01 Mart 2019 00:04 Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye'nin ve demokrasimizin teminatı, 28 Şubat ve 15 Temmuz darbeleri başta olmak üzere bütün müdahalelere karşı iradesine sahip çıkan, ülkesinin geleceğini demokraside gören asil milletimizin bizatihi kendisidir.
 • 28 Şubat 2019 23:46 TBMM Başkanı Şentop'tan '28 Şubat' Mesajı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "28 Şubat darbesinin yıldönümü vesilesiyle bir kez daha memnuniyetle belirtmek isterim ki milletimizi terbiye edilecek bir sürü, demokrasiyi de lüzumsuz bir ayak bağı olarak görenler, milletimizin direnci ve şuuru sayesinde tasfiye olmuşlardır" dedi.
 • 28 Şubat 2019 21:14 AK Parti'den 28 Şubat Açıklaması AK Parti'den 28 Şubat Açıklaması AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, 28 Şubat postmodern darbesinin 22. yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Türkiye Cumhuriyeti, 28 Şubat 1997 tarihinde 'Demokrasiye Balans Ayarı' bahanesiyle karanlık bir sürecin içerisine itilmiştir" dedi.
 • 28 Şubat 2019 21:10 Postmodern Darbe Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı - İstanbul İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin gençlik çalışması olan Genç Hareket üyelerince, 28 Şubat post modern darbesinin 22. yılında darbe süreçleri protesto edildi.
 • 28 Şubat 2019 20:03 Postmodern Darbe Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı Antalya'da sivil toplum kuruluşlarınca, "postmodern darbe" olarak nitelenen 28 Şubat'ın 22. yılı dolayısıyla basın açıklaması yapıldı, Mısır'da idam edilenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 28 Şubat 2019 20:00 Postmodern Darbe Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin gençlik çalışması olan Genç Hareket üyelerince, 28 Şubat post modern darbesinin 22. yılında darbe süreçleri protesto edildi.
 • 28 Şubat 2019 19:09 Bakan Pakdemirli: Bin Tonun Üzerinde Bakliyatımız Satışa Hazır (2) Bugünün özel bir gün olduğuna işaret eden Pakdemirli, şöyle konuştu: "Postmodern darbe
 • 28 Şubat 2019 19:06 Şenocak: 28 Şubat Siyasal, Toplumsal ve Ekonomik Boyutta Darbe Yapılan Bir Süreçti AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 28 Şubat'ın yıl dönümünde Postmodern darbeyi protesto etti.
 • 28 Şubat 2019 19:05 Postmodern Darbe Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı Antalya'da sivil toplum kuruluşlarınca, "postmodern darbe" olarak nitelenen 28 Şubat'ın 22. yılı dolayısıyla basın açıklaması yapıldı, Mısır'da idam edilenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 28 Şubat 2019 19:01 Sözen 28 Şubat'ı Yıl Dönümünde Bir Kez Daha Kınadı Sözen 28 Şubat'ı Yıl Dönümünde Bir Kez Daha Kınadı 28 Şubat Postmodern darbesi Türkiye demokrasi tarihine kara harflerle çizildiğini söyleyen Dünya Beşten Büyüktür Eğitim, Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Ziya Sözen, asla unutamayacaklarını ve unutturmayacakları bir darbe olduğunu belirterek Türkiye'ye bu acıları yaşatanları darbenin yıl dönümünde bir kez daha kınadığını dile getirdi
 • 28 Şubat 2019 18:57 Zulmün Üzerinden 22 Yıl Geçti: 28 Şubat Postmodern Darbesi Zulmün Üzerinden 22 Yıl Geçti: 28 Şubat Postmodern Darbesi Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) "Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu" (ÜNİAK) tarafından düzenlenen "28 Şubat Postmodern Darbesi" konulu panel, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Parlamentolararası Birlik Türk Grubu Başkanı Ravza Kavakçı Kan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 28 Şubat 2019 18:51 Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, 28 Şubat'ın 22. yıl dönümü dolayısıyla basın açıklaması yaptı.
 • 28 Şubat 2019 18:50 AK Parti'den 28 Şubat Açıklaması AK Parti'den 28 Şubat Açıklaması AK Parti Afyonkarahisar İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, 28 Şubat postmodern darbesinin 22. yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Bir nesil toplumsal hayatın dışına çıkarıldı" dedi.