Daha Yeni Başladık Filmi - Son Dakika
Sinema

Daha Yeni Başladık Filmi

Daha Yeni Başladık Filmi

Daha Yeni Başladık filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Daha Yeni Başladık filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

20.04.2018 12:54

Geçmişinde tanık koruma programında mafya avukatı olan Duke Diver, kendini yeni işine adamıştır. Tam bir eğlence ve huzur mekanı olan Villa Capri’nin müdürlüğünü yapan Duke, hayatını bir parti gibi yaşar. Bir yandan eğlenirken bir yandan da çalışan Duke, Villa Capri’nin müşterilerinin, özellikle de kadınların gözdesi durumundadır. Fakat Leo’nun gelişi tüm dengeleri altüst eder. Leo’nun herkesin ilgi odağı haline gelmesi Duke’u fazlasıyla rahatsız eder ve ikisi arasında çetin bir rekabet başlar. Fakat bir mafyanın tehdit oluşturması Duke ve Leo’nun arasındaki rekabeti bir kenara bırakıp birlikte çalışmasına neden olur.

Yönetmen: Ron Shelton

Senaryo: Ron Shelton

Oyuncular: Morgan Freeman, Tommy Lee Jones, Rene Russo, Joe Pantoliano, Glenne Headly, Sheryl Lee Ralph, Elizabeth Ashley, George Wallace, Graham Beckel, Mel Raido, Jane Seymour, Johnny Mathis, Nick Peine, Kristen Rakes , Eli Goodman , Teddy Eggleston, Dave Colon, Tasos Hernandez, Kat Sawyer, Nina Michaels, Connie Atkinson, James Michaels, Willie Johns Sr., Boots Southerland, Forrie J. Smith, Drago Sumonja, Vic Browder, Jesse Phillips, Oscar Avila, Whit Washing

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: Just Getting Started

Yapımcı Firma: Broad Green Pictures

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 91 dk.

Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vizyon Tarihi: 18.05.2018

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Daha Yeni Başladık Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement