400 sporcu 2 günde bisikletle 300 kilometre yaptı - Son Dakika

400 sporcu 2 günde bisikletle 300 kilometre yaptı

13.06.2022 09:57
400 sporcu 2 günde bisikletle 300 kilometre yaptı

Denizli'de 26 bisiklet kulübünden 250 den fazla sporcunun geldiği Çivril'de bu yıl 4.sü yapılan bisiklet festivali tamamlandı.

Denizli'de 26 bisiklet kulübünden 250 den fazla sporcunun geldiği Çivril'de bu yıl 4.sü yapılan bisiklet festivali tamamlandı.

Çivril Belediyesi tarafından organize edilen, Çivril ve ülkenin farklı noktalarından gelen yaklaşık 400 bisiklet sporcusu ve gönüllüsünün katıldığı bisiklet festivali tamamlandı. Bu yıl festivalin onur konuğu balayını bisiklet festivalinde yapan yeni evli Ayhan – Funda çifti oldu. Geçen hafta evlenen çift bisikletleri ile Çivril'e gelerek balayını Çivril Bisiklet Festivalinde yaptı.

26 Bisiklet kulübünden yaklaşık 400 sporcunun desteklediği Çivril Bisiklet Festivalinde sporcular 2 günde yaklaşık 300 kilometrelik turla Çivril'in mahalle ve turistik yerlerini gezdi. Beydilli Nilüfer parkında sona eren bisiklet turuna Eskişehir, İstanbul, Uşak, Pamukkale, Kütahya, İzmir, Manisa, Antalya, Elmalı, Simav, Konya, Trabzon, Ankara, Afyonkarahisar, Adana, Çanakkale'den bisiklet kulüplerinin sporcuları ile Cezayirli bisikletçi ve Çivril'den sporcular katıldı.

Mehmet – Duygu Kırkıcı çifti, renkli görüntülerin yaşandığı Çivril Bisiklet Festivalinin 4'üncüsüne İstanbul'dan bisikletle 550 kilometre gelerek katıldı. - DENİZLİ

YORUMLAR
500
Denizlili sporcular şampiyonluk için pedal çevirecek Denizlili sporcular şampiyonluk için pedal çevirecek Merkezefendi Belediyesi'nden Aşure Hayrı Merkezefendi Belediyesi'nden Aşure Hayrı Denizli'de bir kadın, ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış halde bulundu Denizli'de bir kadın, ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış halde bulundu
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor 400 sporcu 2 günde bisikletle 300 kilometre yaptı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement