Abdülkadir Ömür: "İkinci yarıya yeni başladık, yarışın içinde olmak istiyoruz" - Son Dakika

Abdülkadir Ömür: "İkinci yarıya yeni başladık, yarışın içinde olmak istiyoruz"

25.01.2023 12:28

Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür'ün sahada fotoğraf çektirmesi Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür'ün soruları cevaplaması TRABZON - Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür'ün sahada fotoğraf çektirmesi

Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür'ün soruları cevaplaması TRABZON - Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. (1)

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Abdülkadir Ömür: Hocamız duygusal olarak biraz yıpranmıştı Abdülkadir Ömür: Hocamız duygusal olarak biraz yıpranmıştı Abdülkadir Ömür: Hocamız duygusal olarak biraz yıpranmıştı Abdülkadir Ömür: Hocamız duygusal olarak biraz yıpranmıştı

Son Dakika Spor Abdülkadir Ömür: 'İkinci yarıya yeni başladık, yarışın içinde olmak istiyoruz' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement