Abdurrahim Albayrak: "Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum" - Son Dakika

Abdurrahim Albayrak: "Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum"

26.03.2022 11:49

- Abdurrahim Albayrak: "Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum" Galatasaray eski İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, genel kurul toplantısının birleştirici olmasını dileyerek, "Bayram havasında olmasını diliyorum.

- Abdurrahim Albayrak: " Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum"

İSTANBUL - Galatasaray eski İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, genel kurul toplantısının birleştirici olmasını dileyerek, "Bayram havasında olmasını diliyorum. Grup halinde ayrılarak gitmeyelim. Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü'nün 2021 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Oditoryumu'nda gerçekleştiriliyor. Bir önceki yönetim adına eski İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak açıklamalarda bulundu. Albyarak, genel kurulun birleştirici olmasını dileyerek, "Birleştirici olmasını diliyorum. Bayram havasında olmasını diliyorum. Grup halinde ayrılarak gitmeyelim. Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum. Mustafa Cengiz yönetimindeki ekip arkadaşlarımızla beraber çok çalıştık. Rahmetli Mustafa Cengiz ilk beyin ameliyatından çıkarken, 'Bankaları ne yaptın' dedi bana. Öyle bir Galatasaraylı başkanımızı kaybettik. Elimizden gelen her şeyi yaptık. 'Ada namus sözümdür' dedim. Bu Burak Elmas başkanımın dönemine rastladı. Onların da emekleri çoktur. Seçimi kaybettikten sonra da takipçisi oldum. Dünyanın en modern, en güzel çatı-enerji Galatasaray yapmıştır. Önderliğini Mustafa Cengiz yönetimi ve Yusuf Günay yapmıştır. Yusuf Günay'a da teşekkür ediyorum. Mağazacılıkta Kaan kardeşim harika işler yaptı. Eskisi gibi mağazacılıkta bir şey kaçıramazsın. Bedava kimse bir şey alamaz. Bu yaptıklarımızın gururunu ve huzurunu yaşıyoruz. 3.5 yıl içerisinde yaptıklarımız vardır, hatalarımız da vardır. Zaman zaman eleştiri alıyoruz. Buna saygım sonsuz. Kerem Aktürkoğlu'nu Erzincanspor'dan Galatasaray'a kazandırmayı kafaya koymuştuk. Geçen sene 850 bin TL'ye oynadı. Taylan Antalyalı'yı 4 milyon TL'ye aldık. Bu genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Türkiye'ye örnek muhtar Türkiye'ye örnek muhtar NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: 'Niinistö, Erdoğan ve Andersson'ın Yarın Bir Araya Gelecek Olmasından Ötürü Çok Memnunum' NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: 'Niinistö, Erdoğan ve Andersson'ın Yarın Bir Araya Gelecek Olmasından Ötürü Çok Memnunum' Çin Dışişleri Bakanı Wang: Xi Gelişmekte Olan Ülkelerin Aklından Geçenleri Dile Getiriyor Çin Dışişleri Bakanı Wang: Xi Gelişmekte Olan Ülkelerin Aklından Geçenleri Dile Getiriyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Abdurrahim Albayrak: 'Türkiye'ye örnek bir kongre olmasını diliyorum' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement