SPOR Aleksandar Stanojevic Önceki kulübümde de baskı altında bulundum - Son Dakika

SPOR Aleksandar Stanojevic Önceki kulübümde de baskı altında bulundum

Son Güncelleme: 18.01.2023 11:08

Aleksandar Stanojevic Önceki kulübümde de baskı altında bulundumMelih İlhan GÜNKONYA, (DHA)- Konyaspor'da ilk antrenmanına çıkan Aleksandar Stanojevic, 'Önceki kulübümde de baskı altında bulundum' dedi.

Aleksandar Stanojevic Önceki kulübümde de baskı altında bulundum

Melih İlhan GÜNKONYA, (DHA)- Konyaspor'da ilk antrenmanına çıkan Aleksandar Stanojevic, 'Önceki kulübümde de baskı altında bulundum' dedi.

Konyaspor'da İlhan Palut ile yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Aleksandar Stanojevic yeşil-beyazlı ekip ile ilk antrenmanına çıktı. Antrenman sonrasında açıklamalarda bulunan Stanojevic, 'Kendimi olabildiğince göstermek istiyorum. Gayretli ve sıkı çalışan birisiyim. Yeni bir sayfa benim için, yeni şanslar ve fırsatlar getirecek buna inanıyorum. Burada olduğum için gerçekten mutluyum. Önceki kulübümde de baskı altında bulundum, taraftarlarla iç içe olduğumuz zamanlar da oldu. Tabi ki taraftarların beklentisi olması ve heyecanlı olmaları bizlere ayrı bir umut ve gayret katıyor. Taraftarların hissiyatı ve reaksiyonları konusunda çok memnunum' diye konuştu. (DHA)

(FOTOĞRAFLI)

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor SPOR Aleksandar Stanojevic Önceki kulübümde de baskı altında bulundum - Son Dakika


Advertisement