Başpehlivana İkinci El Otomobil Hediyesi - Son Dakika
Spor

Başpehlivana İkinci El Otomobil Hediyesi

Başpehlivana İkinci El Otomobil Hediyesi

Antalyalı komisyoncu İbrahim Toy, Korkutelili başpehlivanlardan Hasan Cengiz’e bugüne kadar gösterdiği başarıdan dolayı hediye olarak ikinci el otomobil hediye etti.

10.11.2015 15:35

Antalyalı komisyoncu İbrahim Toy, Korkutelili başpehlivanlardan Hasan Cengiz'e bugüne kadar gösterdiği başarıdan dolayı hediye olarak ikinci el otomobil hediye etti. Komisyoncu Toy, Kırkpınar'ı kazanması halinde Cengiz'e sıfır araba hediye edeceğini söyledi.

Antalyalı komisyoncu İbrahim Toy yaptığı açıklamada, "Hasan Cengiz benim pehlivanım. O bizleri yeterince yüceltiyor. Biz de ona destek olmak için ikinci el araç hediye ediyoruz. Eğer Hasan Cengiz tarihi Kırkpınar'da altın kemeri kazanırsa ona sıfır araba hediye edeceğim. Kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Korkutelili başpehlivan Hasan Cengiz, hediye edilen otomobilin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Kırkpınar'da kazanacağı başarıyı iş adamı komisyoncu İbrahim Toy'a hediye edeceğini belirten Cengiz, "Yapılan hizmetler bize güç veriyor. Başta bizlere yardımlarını esirgemeyen iş adamlarımıza ve ilçe halkıma çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Başpehlivana İkinci El Otomobil Hediyesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement