Başsavcı Kaya Spora Verdiği Önemle Dikkat Çekiyor - Son Dakika
Spor

Başsavcı Kaya Spora Verdiği Önemle Dikkat Çekiyor

Başsavcı Kaya Spora Verdiği Önemle Dikkat Çekiyor

Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Giresunspor tesislerine gelerek Başkan Mustafa Bozbağ ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

02.11.2016 14:12

Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Giresun spor tesislerine gelerek Başkan Mustafa Bozbağ ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Boluspor maçında mahkumların tribünde maç izlemesini sağlayan Başsavcı Kaya'yı kulüp önünde karşılayan Bozbağ, ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Yönetim kurulu ile bir süre sohbet eden Başsavcı Kaya, daha sonra tesisi gezerek bilgi aldı.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, Başsavcı Ozan Kaya'yı daha önce makamında yönetim olarak ziyaret ettiklerini belirterek iadeyi ziyaretten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Bozbağ, "Giresunspor, şehri ile birleşmiş, bütünleşmiş bir kulüptür. Başta Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli olmak üzere, Valimiz Hasan Karahan, Belediye Başkanımız Kerim Aksu ve diğer bürokratlarımıza gösterdikleri bu güzel ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Giresun bir spor şehridir, bizde şehrin gereği neyse onu yapıyoruz. Ligde son 3 haftada puan kaybı yaşadık ama ligin daha başındayız önümüzde güzel maçlar var bizim hedefimiz Giresunspor'u layık olduğu en güzel yere getirmektir" dedi. - GİRESUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Başsavcı Kaya Spora Verdiği Önemle Dikkat Çekiyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement