Bayrak İstifa Getirdi - Son Dakika

Bayrak İstifa Getirdi

Bayrak İstifa Getirdi
Son Güncelleme: 11.05.2013 17:04

Salih Kuşu dizisi yönetmeni Ersoy Güler, son günlerde çıkan "Galatasaray bayrağı çöpe atıldı" haberleri nedeniyle istifa etti.

Gani Müjde'nin yeni dizisinde Galatasaray bayrağı çöpe atılınca, sarı kırmızılı taraftarlar Twitter'da ayaklandı. Show TV'de yayına başlayan yeni dizi Salih Kuşu Galatasaray taraftarlarını adeta çılgına çevirdi.

Salih Kuşu Dizisi Yönetmeni Ersoy Güler, Galatasaray flamasının çöpe atılması sahnesiyle ilgili açıklama yaptı.

Güler açıklamasında şunları kaydetti:

"Salih Kuşu adlı dizi filmin 1.bölümünde yer alan Galatasaray flamasının çöpe atılması olarak algılanan talihsiz mizansen tamamen tarafımdan verilmiş bir mizansendir.

Projenin yazarlarının ve oyuncularının bu talihsizlikte hiç bir payı yoktur.

Samimiyetle belirtmeliyim ki bu mizansende bir art niyet ya da Galatasaraylı taraftarlarımızı rencide etmek gibi anti profesyonel bir düşüncem hiç ama hiç olmamıştır.

Sahne gereği fanatik bir Fenerbahçeli karakterin, Galatasaraylı objeleri bulundukları yerden kaldırılıp masa altındaki çekmeceye kaldırma mizanseni, maalesef çekmecenin görünmemesinden dolayı sanki masa altına atıyormuş gibi algılanmıştır.

Zannımca bu algının oluşması o çekmeceli dolap planını ekstra çekmememden dolayı olmuştur, yani bu bir iş kazasıdır.

Ortaya çıkan üzücü durumdan dolayı tüm Galatasaray taraftarlarından özür diler, Gani Müjde ve Yapımcı firmanın oluşan bu talihsiz kazanın mağdurları olduğunu tüm kamuoyunun bilgisine sunarım.

Bu arada sosyal medyada başlatılan infialin, kişi ve kurumlara zarar verme ihtimaline karşılık bu kazanın sorumluluğunu alıyor ve aylardır emek verdiğim Salih Kuşu adlı diziden kendi isteğimle istifa ediyorum.

Umarım bu sonuç rencide olmuş insanları sağ duyuya, hoşgörüye ve sakinliğe telkin eder.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Bayrak İstifa Getirdi - Son Dakika


Advertisement