Beşiktaş'ın Genç Oyuncusu Sinan Kurumuş'a Beş Kulüp Talip Oldu - Son Dakika
Spor

Beşiktaş'ın Genç Oyuncusu Sinan Kurumuş'a Beş Kulüp Talip Oldu

Beşiktaş\'ın Genç Oyuncusu Sinan Kurumuş\'a Beş Kulüp Talip Oldu

Beşiktaşlı futbolcu Kurumuş: "Hocam (Slaven Bilic) yetenekli olduğumu ama bu sene kendimi daha fazla geliştirebilmem için başka bir kulüp tarafından kiralanmamın iyi olacağını söyledi" "Medical Park Antalyaspor, Torku Konyaspor, Adana Demirspor, Manisaspor ve yetiştiğim İnegölspor'dan teklifler aldım" "Önemli olan bu sene oynayabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir kulübe gitmem"

20.07.2013 16:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Beşiktaş'ın geçen sezon devre arasında Ankaragücü'nden transfer ettiği Sinan Kurumuş, kiralık oynaması için aralarında eski teknik direktörü Samet Aybaba'nın ekibi Medical Park Antalyaspor'un da bulunduğu beş kulübün kendisine talip olduğunu belirterek, "Önemli olan bu sene oynayabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir kulübe gitmem" dedi.

Kurumuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile geçen hafta görüştüğünü söyledi.

Onunla kulüp tesislerinde uzun süre sohbet ettiklerini anlatan Kurumuş, şöyle devam etti:

"Hocam yetenekli olduğumu ama bu sene kendimi daha fazla geliştirebilmem için başka bir kulüp tarafından kiralanmamın iyi olacağını söyledi. Oynadıkça kendimi daha çok geliştireceğimi ve çok iyi bir kariyere sahip olabileceğimi, önümde 4-5 santrfor olduğunu ve şansımın az olduğunu da söyledi. Gidebileceğim bir kulüpte iyi bir performans sergileyip yeniden Beşiktaş'a dönmem halinde çok mutlu olacağını anlattı. Ben de böyle düşündüğümü söyledim. Bu da onu sevindirdi. Ayrıca yönetimle görüşüp bonservisimle verilmememi, gideceğim kulüpte her zaman takip edilmemi istedi."

Eski teknik direktörü Aybaba'nın yakın takibinde

Kurumuş, beş kulübün kendisiyle ciddi anlamda ilgilendiğini dile getirdi.

Bunlarla ilgili menajerinin çalışmalarının sürdüğünü anlatan Kurumuş, "Medical Park Antalyaspor, Torku Konyaspor, Adana Demirspor, Manisaspor ve yetiştiğim İnegölspor'dan teklifler aldım. İnegölspor için şu an erken diye düşünüyorum. Çünkü ben İnegölspor'a vefa borcumu ödedim. Belki daha sonra İnegölspor olabilir. Diğer 4 kulüple menajerim görüşüyor" ifadesini kullandı.

Beşiktaş'a yeniden güçlü bir şekilde dönmeyi hedeflediğini vurgulayan Kurumuş, bunun için sürekli oynayabileceği bir takıma gitmek istediğini belirtti.

Menajerinin, oynayabileceği kulübü seçeceğine dikkati çeken Kurumuş, "Önemli olan bu sene oynayabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir kulübe gitmem. O kulüpte varımı yoğumu ortaya koyup seneye Beşiktaş'a çok güçlü bir şekilde dönmek istiyorum" diye konuştu.

Kendisini Beşiktaş'a Aybaba'nın transfer ettiğini ancak bazı etkenlerden dolayı siyah-beyazlı takımda fazla forma imkanı bulamadığını ifade eden Kurumuş, Medical Park Antalyaspor ya da başka bir takıma kiralık gitmesinin, menajeriyle yapacağı seçime bağlı olduğunu sözlerine ekledi. - Bursa

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Beşiktaş'ın Genç Oyuncusu Sinan Kurumuş'a Beş Kulüp Talip Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement