SON DAKİKA SAMET AYBABA HABERLERİ

Son Dakika Samet Aybaba Haberleri

 • 17 Mart 2019 23:34 Samet Aybaba: Hakem Maçı Bizden Aldı, Galatasaray'a Verdi Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'a 3-2 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından maçın hakemine yüklendi.
 • 17 Mart 2019 22:33 Aybaba: "Hakem Arkadaş Bu Maçı Bizden Aldı Galatasaray'a Verdi" - Aybaba: "Hakem arkadaş bu maçı bizden aldı Galatasaray'a verdi"BURSA - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'a 3-2 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından maçın hakemine yüklendi.
 • 17 Mart 2019 22:29 Samet Aybaba: Hakem Maçı Bizden Aldı, Galatasaray'a Verdi Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'a 3-2 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından maçın hakemine yüklendi.
 • 17 Mart 2019 22:09 Aybaba: "Hakem Arkadaş Bu Maçı Bizden Aldı Galatasaray'a Verdi" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'a 3-2 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından maçın hakemine yüklendi.
 • 16 Mart 2019 11:36 Fatih Terim: 6 - Samet Aybaba: 1 Fatih Terim: 6 - Samet Aybaba: 1 Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Samet Aybaba, bugüne kadar 11 kez karşılaştı.
 • 16 Mart 2019 11:19 Fatih Terim: 6 - Samet Aybaba: 1 Fatih Terim: 6 - Samet Aybaba: 1 Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Samet Aybaba, bugüne kadar 11 kez karşılaştı.
 • 14 Mart 2019 19:14 Samet Aybaba: Samet Aybaba: "Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Maçı Kazanmak İstiyoruz" - Samet Aybaba: "Galatasaray'ın zaaflarından yararlanıp maçı kazanmak istiyoruz" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba: "Taraftarın bize olan güvenini ve desteğini bekliyoruz"BURSA - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'ın belli bölgelerde güçlü olduğunu ifade ederek, o...
 • 14 Mart 2019 18:53 Spor Samet Aybaba Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Kazanmak İstiyoruz Spor Samet Aybaba Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Kazanmak İstiyoruz Spor Samet Aybaba Galatasaray'ın zaaflarından yararlanıp kazanmak istiyoruzGürkan DURAL - Semih ŞAHİN BURSA (DHA) - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'ın iyi oyunculardan kurulu iyi bir takım olduğunu dile getirerek, İki haftadır futbol adına çıkıştayız.
 • 14 Mart 2019 18:49 Samet Aybaba: Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Kazanmak İstiyoruz Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'ın iyi oyunculardan kurulu iyi bir takım olduğunu dile getirerek, "İki haftadır futbol adına çıkıştayız. Çok fazla gol çalışmsaı yapıyoruz, inşallah bu sahaya yansır ve galibiyetle birlikte rahat bir nefes alırız" dedi.
 • 14 Mart 2019 18:11 Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Maçı Kazanmak İstiyoruz Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Maçı Kazanmak İstiyoruz" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'ın belli bölgelerde güçlü olduğunu ifade ederek, o alanlarda daha dikkatli ve disiplinli oynayıp, zaaflarından da yararlanıp maçı kazanmak istediklerini söyledi.
 • 14 Mart 2019 18:03 Samet Aybaba: Samet Aybaba: "Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Maçı Kazanmak İstiyoruz" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'ın belli bölgelerde güçlü olduğunu ifade ederek, o alanlarda daha dikkatli ve disiplinli oynayıp, zaaflarından da yararlanıp maçı kazanmak istediklerini söyledi.
 • 14 Mart 2019 17:57 Samet Aybaba: Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Kazanmak İstiyoruz Samet Aybaba: Galatasaray'ın Zaaflarından Yararlanıp Kazanmak İstiyoruz Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'ın iyi oyunculardan kurulu iyi bir takım olduğunu dile getirerek, "İki haftadır futbol adına çıkıştayız. Çok fazla gol çalışmsaı yapıyoruz, inşallah bu sahaya yansır ve galibiyetle birlikte rahat bir nefes alırız" dedi.
 • 09 Mart 2019 23:30 Spor Samet Aybaba Kazansaydık Bizim İçin Önemli Bir İvme Olacaktı Spor Samet Aybaba Kazansaydık Bizim İçin Önemli Bir İvme Olacaktı Spor Samet Aybaba Kazansaydık bizim için önemli bir ivme olacaktıErcan ATA ANKARA (DHA) - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, takımının MKE Ankaragücü ile deplasmanda 0-0 berabere kaldığı müsabakanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 09 Mart 2019 22:20 Samet Aybaba: Samet Aybaba: "İlk 45 Dakika 3 Tane Net Pozisyon Girdik" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Kazansaydık bizim için çok önemli bir ivme olacaktı" dedi.
 • 06 Mart 2019 20:10 Bursaspor Galibiyet Serisi Yakalamayı Hedefliyor Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında oynayacakları MKE Ankaragücü maçını kazanarak, galibiyet alışkanlığı elde etmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 06 Mart 2019 20:05 Bursaspor Galibiyet Serisi Yakalamayı Hedefliyor Bursaspor Galibiyet Serisi Yakalamayı Hedefliyor Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında oynayacakları MKE Ankaragücü maçını kazanarak galibiyet alışkanlığını sürekli hale getirmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 06 Mart 2019 19:12 Samet Aybaba: Duygusal Bir Maç Samet Aybaba: Duygusal Bir Maç Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, MKE Ankaragücü maçının önemine işaret ederek, "Ligin altında 8-9 takım birbiriyle mücadele ediyor.
 • 04 Mart 2019 11:25 Fikret Orman, Şenol Güneş'in Yerine Samet Aybaba'yı Düşünüyor Fikret Orman, Şenol Güneş'in Yerine Samet Aybaba'yı Düşünüyor Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sezon sonunda takımdan ayrılacak olan Şenol Güneş'in yerine Samet Aybaba'yı düşünüyor.
 • 02 Mart 2019 20:20 Maçın Ardından Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında ağırladığı Demir Grup Sivasspor'u 3-2 mağlup eden Bursaspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, iyi mücadele ederek maçı kazandıklarını söyledi.
 • 02 Mart 2019 19:06 Bu Maçın Dönüm Noktası Olduğunu Söylememiz İçin... Bu Maçın Dönüm Noktası Olduğunu Söylememiz İçin..." Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, son dakikada kazanılan Demir Grup Sivasspor maçının ardından, "Bu maçın dönüm noktası olduğunu söylememiz için Ankaragücü maçını kazanmamız gerekiyor" dedi.
 • 02 Mart 2019 19:04 Aybaba: "Bu Maçın Dönüm Noktası Olduğunu Söylememiz İçin Ankaragücü Maçını Kazanmamız Gerekiyor" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, son dakikada kazanılan Demir Grup Sivasspor maçının ardından, "Bu maçın dönüm noktası olduğunu söylememiz için Ankaragücü maçını kazanmamız gerekiyor" dedi.
 • 25 Şubat 2019 11:08 Bursaspor'da Büyük Düşüş! Bursaspor'da Büyük Düşüş! Ligde son 9 maçtır kazanamayan ve iç sahada oynadığı maçlarında da zorlanan Samet Aybaba'nın öğrencileri, son olarak da lider Medipol Başakşehir'e 3-0 kaybetti
 • 24 Şubat 2019 22:15 Medipol Başakşehir-Bursaspor Maçının Ardından - Samet Aybaba Medipol Başakşehir-Bursaspor Maçının Ardından - Samet Aybaba Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında konuk olduğu Medipol Başakşehir'e 3-0 yenilen Bursaspor'da teknik direktör Samet Aybaba, çok basit goller yediklerini söyledi.
 • 24 Şubat 2019 22:11 Bu Kadar Basit Gol Yemeyeceksiniz Bu Kadar Basit Gol Yemeyeceksiniz" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Bu kadar yetenekli, bireysel özellikleri değişik lider bir takıma karşı oynuyorsanız bu kadar basit gol yemeyeceksiniz" diye konuştu.
 • 24 Şubat 2019 21:48 Medipol Başakşehir - Bursaspor Maçının Ardından Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Başakşehir'e karşı alınan farklı mağlubiyetin ardından, "Bu kadar teknik ve bireysel özellikleri farklı, lider bir takıma karşı bu kadar kolay gol yemeyeceksiniz
 • 24 Şubat 2019 21:45 Maçın Ardından Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında konuk olduğu Medipol Başakşehir'e 3-0 yenilen Bursaspor'da teknik direktör Samet Aybaba, çok basit goller yediklerini söyledi.
 • 24 Şubat 2019 21:42 Samet Aybaba: "Bu Kadar Basit Gol Yemeyeceksiniz" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Bu kadar yetenekli, bireysel özellikleri değişik lider bir takıma karşı oynuyorsanız bu kadar basit gol yemeyeceksiniz" diye konuştu.
 • 24 Şubat 2019 00:19 23 Şubat 2019 Haberleri Fortuna Düsseldorf, Kaan Ayhan'ın Golüyle Kazandı!  Maduro, 'Daha Fazla Tahammül Edemem' Deyip Kolombiya ile İlişkileri Kesti  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki Seçim Yarışıyla İlgili Soruya Böyle Yanıt Verdi: Anketlere Güvenim Kalmadı  İstanbul'da Amatör Futbola Kar Engeli  Komşu Aileler Arasında Taşlı, Bıçaklı, Sopalı Kavga! Yaralılar Var  6 Haftadır Puana Hasret Olan Kasımpaşa'da Teknik Direktör Mustafa Denizli'den İstifa Sinyali  Galatasaray, Akhisarspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı  Paris Saint Germain, 3 Puanı 3 Golle Aldı  Barcelona, Lionel Messi'nin Yıldızlaştığı Maçta Sevilla'yı 4-2 ile Geçti  İçişleri Bakanı Soylu'dan Yaya Geçidi Açıklaması: 1 Nisan'dan Sonra Frenlere Nasıl Basacaklar  Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'dan Halis Özkahya'ya Eleştiri: Kar Yokken de Göremiyorlar Pozisyonları  Bayern Münih, Hertha Berlin'i Tek Golle Geçti  Galatasaray Yöneticisi Mahmut Recevik'ten Başakşehir'e Kar Göndermesi  Kızlardan Oluşan İki Grup, Cadde Ortasında Birbirine Girdi!  Sigara İçerken Uykuya Dalan Yaşlı Kadın, Çıkan Yangında Hayatını Kaybetti  Başakşehir-Bursaspor Maçı Ertelendi, Sosyal Medya Yıkıldı  Bursasporlu Ertuğrul Ersoy: Biz Sahada Kalmak İstedik  Ahmet Çakar, Medipol Başakşehir-Bursaspor Maçını Erteleyen Halis Özkahya'ya Sert Tepki Gösterdi  ABD'den Gezi Parkı Soruşturmasıyla İlgili Açıklama: Büyük Kaygı Duyuyoruz  Medipol Başakşehir-Bursaspor Maçı Yarına Ertelendi  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba: AK Parti'ye Oy Verirseniz Elleriniz Kırılsın  Alanyasporlu Taraftarlar, Ozan Tufan'ı Ayakta Alkışladı  Lise Mezunu Genç, Depremleri Önceden Bilip Sosyal Medyadan Paylaşıyor  Alanyaspor, Kasımpaşa'yı 3-0 Mağlup Etti  Burnley'ye Yenilen Tottenham, Şampiyonluk Yarışında Yara Aldı  Kocasıyla Yasak Aşk Yaşayan Kadına Dakikalarca İşkence Etti, Ölmediğini Görünce Ateşe Verdi  Altınordulu Enis Destan, Haksız Kazanılan Penaltıyı Bilerek Kaçırdı!  Kadıköy'de Taksiye Binen 3 Yolcu, Tartıştıkları Taksiciyi Döverek Öldürdü  Saldırgan Kadın, Kendisini Taciz Ettiğini Öne Sürdüğü Adama Sokak Ortasında Kurşun Yağdırdı  Atletico Madrid Forması Giyen Filipe Luis, Sezon Sonunda Barcelona'ya Transfer Olacak  Bakan Pekcan'dan Fahiş Fiyatlı Ürün Uyarısı  Diego Simeone, Yaptığı Hareket Nedeniyle Özür Diledi  Vatandaşların Yoğun Talebi Sonrası Samsun'da da Tanzim Satış Noktaları Açılacak  Fındıkta Devlet Destekli Tarım Sigortası İçin Son Gün 10 Mart  7'nci Katta İntihara Kalkışan Kadını Polis Son Anda Kurtardı  DP'den Aday Olan Burhanettin Kocamaz'ın Adaylığına İtiraz Edildi  Merve Sanay'la Mesajları Ortaya Çıkan Hakan Çalhanoğlu, Eşinin Doğum Gününü Kutladı  Göztepe, Trabzonspor Yenilgisi Sonrası Kemal Özdeş'le Ayrılık Kararı Aldı  Erdoğan Kahramanmaraş Mitinginde Gelen Telefon Sonrası Konuşmasına Ara Verdi  Antalyaspor, DG Sivasspor'u 2-1'le Geçti 
 • 23 Şubat 2019 21:06 Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'dan Halis Özkahya'ya Eleştiri: Kar Yokken de Göremiyorlar Pozisyonları Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'dan Halis Özkahya'ya Eleştiri: Kar Yokken de Göremiyorlar Pozisyonları Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Başakşehir-Bursaspor maçını erteleyen Halis Özkahya'ya göndermede bulundu. Aybaba, "Halis Özkahya bence fırsatı kaçırdı. Nasıl olsa normalde de göremiyorlar pozisyonları. Bu maçta da hazır bahaneleri olacaktı." dedi.
 • 22 Şubat 2019 12:51 Abdullah Avcı'nın Samet Aybaba'ya Karşı Karnesi İyi Abdullah Avcı'nın Samet Aybaba'ya Karşı Karnesi İyi Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Süper Lig'de Samet Aybaba'nın başında olduğu 5 farklı takıma karşı oynadığı 10 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik elde etti.
 • 22 Şubat 2019 12:49 Abdullah Avcı'nın, Samet Aybaba'ya Karşı Karnesi İyi Abdullah Avcı'nın, Samet Aybaba'ya Karşı Karnesi İyi Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Süper Lig'de Samet Aybaba'nın başında olduğu 5 farklı takıma karşı oynadığı 10 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik elde etti.
 • 21 Şubat 2019 11:36 Samet Aybaba, Başakşehir Maçında Revizyona Gidiyor Samet Aybaba, Başakşehir Maçında Revizyona Gidiyor Sakat oyuncular Sakho ve Shehu'nun tamamen iyileşmesi, cezası biten Aytaç'ın da dönüşüyle birlikte teknik direktör Samet Aybaba ilk 11'de revizyona gidecek
 • 20 Şubat 2019 21:38 Samet Aybaba: "Bizim Gibi Takımlar Küçük Depremlerden Sarsılmamalı" - Samet Aybaba: "Bizim gibi takımlar küçük depremlerden sarsılmamalı" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba: "Başakşehir maçından 3 puan ile ayrılmak istiyoruz"BURSA - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor maçından hiç olmaması gereken bir skor ile ayrıldıklarını...
 • 20 Şubat 2019 16:23 Bursaspor Yeni Bir Başlangıç Peşinde Bursaspor Yeni Bir Başlangıç Peşinde Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, yeniden çıkışa geçmek için bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, "Oyuncu grubumuzla konuştuk, 'O da ancak böyle bir maç olabilir' diye mutabakata vardık.
 • 20 Şubat 2019 15:25 Bursaspor Yeni Bir Başlangıç Peşinde Bursaspor Yeni Bir Başlangıç Peşinde Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, yeniden çıkışa geçmek için bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, "Oyuncu grubumuzla konuştuk, 'O da ancak böyle bir maç olabilir' diye mutabakata vardık.
 • 20 Şubat 2019 14:59 Samet Aybaba: Samet Aybaba: "Bizim Gibi Takımlar Küçük Depremlerden Sarsılmamalı" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor maçından hiç olmaması gereken bir skor ile ayrıldıklarını belirterek, "Bizim gibi takımlar, küçük depremlerden bu kadar sarsılmamalı. Tekrar dönüş ile ilgili bir başlangıç lazım.
 • 20 Şubat 2019 14:57 Samet Aybaba: Medipol Başakşehir Bulunduğu Yeri Hak Ediyor Samet Aybaba: Medipol Başakşehir Bulunduğu Yeri Hak Ediyor Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Medipol Başakşehir'in bulunduğu yeri hak ettiğini belirtti.
 • 17 Şubat 2019 12:31 Bursaspor'da Kriz Büyüdü Bursaspor'da Kriz Büyüdü Taraftarlar, özellikle konuk ekibin ikinci golünün ardından yönetimi istifaya davet ederken, Teknik direktör Samet Aybaba ve oyunculara da tepkiler geldi
 • 16 Şubat 2019 20:53 Aybaba: Aybaba: "Zor Bir Sürece Girdik" - Aybaba: "Zor bir sürece girdik"BURSA - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor'a karşı alınan 2-0'lık mağlubiyetin ardından yaptığı değerlendirmede, "Bizim oyuncularımızın bu tür maçları kaldıracak gücü kalmaz yakın zamanda.
 • 16 Şubat 2019 20:51 Bursaspor-Rizespor Maçının Ardından - Samet Aybaba Bursaspor-Rizespor Maçının Ardından - Samet Aybaba Spor Toto Süper Lig 22. hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor'a sahasında 2-0 yenilen Bursaspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, zor bir sürece girdiklerini ancak mücadeleyi sürdüreceklerini ve istifa etmeyeceğini söyledi.
 • 16 Şubat 2019 20:03 Maçın Ardından Spor Toto Süper Lig'in 22. hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor'a sahasında 2-0 yenilen Bursaspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, zor bir sürece girdiklerini ancak mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi.
 • 16 Şubat 2019 19:26 Zor Bir Sürece Girdik Zor Bir Sürece Girdik" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor'a karşı alınan 2-0'lık mağlubiyetin ardından, "Bizim oyuncularımızın bu tür maçları kaldıracak gücü kalmaz yakın zamanda.
 • 16 Şubat 2019 19:12 Aybaba: "Zor Bir Sürece Girdik" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor'a karşı alınan 2-0'lık mağlubiyetin ardından yaptığı değerlendirmede, "Bizim oyuncularımızın bu tür maçları kaldıracak gücü kalmaz yakın zamanda.
 • 16 Şubat 2019 16:44 Bursasporlu Taraftarların Islıkladığı Yusuf Erdoğan, Sahayı Terk Etti Bursasporlu Taraftarların Islıkladığı Yusuf Erdoğan, Sahayı Terk Etti Bursasporlu taraftarlar, Çaykur Rizespor maçında Yusuf Erdoğan'ı protesto etti. Yusuf Erdoğan sahayı terk etmek istedi ancak arkadaşları engel oldu. Teknik Direktör Samet Aybaba, oyuncusunu oyundan alırken Yusuf doğrudan soyunma odasına gitti.
 • 14 Şubat 2019 23:04 Spor Samet Aybaba Mutlaka Kazanılması Gereken Bir Maç Spor Samet Aybaba Mutlaka kazanılması gereken bir maçGürkan DURALBURSA,(DHA) - Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor maçının önemini Mutlaka kazanılması gereken bir maç olarak tanımladı.
 • 14 Şubat 2019 17:55 Aybaba: Aybaba: "Tabela Anlamındaki Sıkıntılı Durumdan Bir An Önce Çıkmak İstiyoruz" Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında konuk edecekleri Çaykur Rizespor'u yenerek, iyi oyunun karşılığını puan olarak da almak istediklerini söyledi.
 • 14 Şubat 2019 17:49 Bursaspor İyi Oyununu 3 Puanla Taçlandırmak İstiyor Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında konuk edecekleri Çaykur Rizespor'u yenerek, iyi oyunun karşılığını puan olarak da almak istediklerini söyledi.
 • 14 Şubat 2019 17:29 Samet Aybaba: Mutlaka Kazanılması Gereken Bir Maç Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor maçının önemini "Mutlaka kazanılması gereken bir maç" olarak tanımladı.
 • 14 Şubat 2019 17:09 Aybaba: Aybaba: "Bulunduğumuz Durumdan Kurtulmak İstiyoruz" Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan Bursaspor'da Teknik Direktör Samet Aybaba, ellerindeki oyuncularla bulundukları konumdan çıkmak istediklerini söyledi.
 • 14 Şubat 2019 16:52 Samet Aybaba: Mutlaka Kazanılması Gereken Bir Maç Samet Aybaba: Mutlaka Kazanılması Gereken Bir Maç Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Çaykur Rizespor maçının önemini "Mutlaka kazanılması gereken bir maç" olarak tanımladı.