Beşiktaş Kulübünde dernekler çalıştay toplantısı yapıldı - Son Dakika

Beşiktaş Kulübünde dernekler çalıştay toplantısı yapıldı

04.12.2022 19:37
Beşiktaş Kulübünde dernekler çalıştay toplantısı yapıldı

Beşiktaş Kulübünde dernekler çalıştay toplantısı gerçekleştirildi.

Beşiktaş Kulübünde dernekler çalıştay toplantısı gerçekleştirildi.

Vodafone Park'ta yapılan toplantıya, kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri ile Beşiktaş derneklerinin başkan ve üyeleri katıldı.

Ahmet Nur Çebi, toplantıda yaptığı konuşmada, "Beşiktaş markası önemlidir. Sizler yoksanız bizler de yokuz. Sizlerin maddi ve manevi desteği kıymetlidir. Birbirinize destek olun, ortak noktamız Beşiktaşlılıktır. Her zaman söylendiği gibi Beşiktaşlılık bir tarzdır. Biz maçları kaybederiz ama başımız dik yürümeyi biliriz. Bizi birçok camiadan ayıran özelliğimiz budur. Derneklerimizin amatör branşlara verdiği destek için de ayrıca teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kayserispor Başkanı Çamlı'ya 3 ay ceza Kayserispor Başkanı Çamlı'ya 3 ay ceza Beşiktaş'ın Alanyaspor maçı kamp kadrosu açıklandı Beşiktaş'ın Alanyaspor maçı kamp kadrosu açıklandı İlhan Palut'tan Beşiktaş itirafı: Bir ilgi durumu olduğunu ben de duydum İlhan Palut'tan Beşiktaş itirafı: Bir ilgi durumu olduğunu ben de duydum

Son Dakika Spor Beşiktaş Kulübünde dernekler çalıştay toplantısı yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement