"Beşiktaş'ta oynamak istiyorum" diyen Ozan Tufan'ın hayali gerçek oluyor - Son Dakika

"Beşiktaş'ta oynamak istiyorum" diyen Ozan Tufan'ın hayali gerçek oluyor

09.04.2022 00:06

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Ozan Tufan için Beşiktaş devreye girdi. Ancak genç oyuncunun siyah beyazlı renklere transfer olup olmayacağını kiralık olarak oynadığı Watford'un küme düşüp düşmeyeceği belirlenecek. Sözleşme kurallarına göre ancak küme düşmesi durumunda Ozan Tufan'a transfer hakkı doğuyor.

Sık sık Beşiktaş ile adı anılan Ozan Tufan, siyah-beyazlıların gündemine bir kez daha geldi. Fenerbahçe'de kadro dışı kalan milli futbolcu için devreye giren Beşiktaş'ın transferdeki akıbetini İngiliz ekibi Watford belirleyecek.

FENERBAHÇE'DEN BONSERVİSİNİ ALMASI BEKLENECEK

Fotomaç'ta yer alan habere göre, Beşiktaş ise burada devreye girecek. Watford'dan Ozan'ı kiralamaya çalışacak. Watford küme düşerse Beşiktaş, Ozan'ın Fenerbahçe'den bonservisini bedelsiz almasını bekleyecek. Ancak o durumda da Ozan için başka takımların devreye girme ihtimali ortaya çıkabilecek.

"BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTİYORUM"

O yüzden Beşiktaş, Fenerbahçe'nin kapısını çalıp, makul bir rakama Ozan'ı almak için de hamle yapacak. Ozan'ın daha önce de Beşiktaş'a yeşil ışık yaktığı belirtilmişti. Tecrübeli orta sahanın Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı'ya "Beşiktaş'ta oynamak istiyorum" dediği ifade edilmişti.

YORUMLAR
500
TFF'den yabancı kuralına yeni düzenleme! 21'e yükseltildi TFF'den yabancı kuralına yeni düzenleme! 21'e yükseltildi

Son Dakika Spor 'Beşiktaş'ta oynamak istiyorum' diyen Ozan Tufan'ın hayali gerçek oluyor - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş