Burak Yılmaz'dan Halil Umut Meler'e Türkçe isyan - Son Dakika

Burak Yılmaz'dan Halil Umut Meler'e Türkçe isyan

30.09.2021 09:52

Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda Salzburg, Bizim Çocuklar'ın takımı Lille'i evinde 2-1 mağlup etti. Bu karşılaşmayı yöneten Halil Umut Meler, verdiği kararlarla Lille'i çıldırttı. 35'te Salzburg lehine penaltı çalan Meler'e Burak Yılmaz Türkçe isyan etti. Burak, "Hoca yapma ya, yapma hoca ya" diyerek isyan etti.

Salzburg- Lille mücadelesinin 30. dakikasında Salzburg'da Adeyemi, Botman'ın müdahalesiyle yerde kaldı ve Halil Umut Meler penaltı noktasını gösterdi. Lille futbolcuları, pozisyonun penaltı olmadığı ve kendi lehlerine faul verilmesi yönünde itirazlarda bulunurken, VAR hakem Mete Kalkavan pozisyonu izlemesi için Halil Umut Meler'i çağırdı.

KARAR DEĞİŞMEDİ

Yaklaşık 3 dakika boyunca pozisyonu izleyen hakem Meler, kararını değiştirmedi ve penaltı noktasını gösterdi. Atış kullanılmadan önce başta Burak Yılmaz olmak üzere Lille futbolcuları uzun süre itiraz etse de karar değişmedi.

Salzburg'da topun başına geçen Adeyemi, 35. dakikada topu ağlara göndererek takımını 1-0 öne geçirdi.

Burak Yılmaz'dan Türkçe isyan! Halil Umut Meler, Şampiyonlar Ligi'nde çıldırttı

BURAK'TAN TÜRKÇE İSYAN

Milli futbolcunun verilen karara yaptığı itirazlarda kurduğu Türkçe cümleler kameralara yansıdı.

Burak Yılmaz'ın Halil Umut Meler'e 'Hoca yapma hoca ya' dediği ekranlardan duyulurken, Meler kararında herhangi bir değişikliğe gitmedi.

YORUMLAR
500
Tabelada numarası yandı, stat ayağa kalktı! Burak Yılmaz taraftara böyle veda etti Tabelada numarası yandı, stat ayağa kalktı! Burak Yılmaz taraftara böyle veda etti AYKONUT mağdurları isyan etti; 'Bizim de lokmamız dökülmeden evlerimize kavuşmak istiyoruz' AYKONUT mağdurları isyan etti; 'Bizim de lokmamız dökülmeden evlerimize kavuşmak istiyoruz' Terzi dükkanına dadanan hırsızlar kamerada Terzi dükkanına dadanan hırsızlar kamerada

Son Dakika Spor Burak Yılmaz'dan Halil Umut Meler'e Türkçe isyan - Son Dakika


Advertisement