Bursaspor-Eskişehirspor Maçı Bilet Fiyatları Belirlendi - Son Dakika

Bursaspor-Eskişehirspor Maçı Bilet Fiyatları Belirlendi

14.10.2014 14:20
Bursaspor-Eskişehirspor Maçı Bilet Fiyatları Belirlendi

Süper Lig'de 6. haftanın zorlu maçında Bursaspor, Eskişehirspor'u Atatürk Stadı'nda konuk edecek.

Spor Toto Süper Lig'in 6'ncı haftasında oynanacak Bursaspor- Eskişehirspor müsabakasının bilet fiyatları açıklandı.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, 19 Ekim'de Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak müsabakanın biletlerinin yarın saat 10.00'da satışa çıkarılacağı bildirildi.

Biletlerin, Atatürk Stadyumu Passolig Ana Bilet Gişesi, "www.passo.com.tr" web sitesi, aktif satış noktaları ve N'Kolay noktalarından temin edilebileceği duyurulan açıklamada, kart başına en fazla 5 bilet satılacağı, kart sahibi dışındaki 4 bilet hakkının Passolig kart sahiplerine "www.passo.com.tr" adresinden gönderilmesi gerektiği belirtildi.

Müsabakadan 24 saat öncesine kadar sadece Bursaspor Passolig kartlarına bilet satışı yapılacağı, maç günü ise tüm Passolig kartlarına bilet satışı gerçekleştirileceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Engelli taraftarlar ve refakatçileri için ayrılmış tribün ve bölümler için ücretsiz yükleme işlemi, 18 Ekim'de saat 10.00 itibarıyla başlayacak ve müsabaka günü saat 12.00 itibarıyla sona erecektir. Engelli vatandaşlarımız Passolig kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve kimlikleri ile Atatürk Stadyumu Ana Bilet Gişelerine başvurması gerekmektedir. Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilerine kapalı kale arkası tribününde ayrılmış olan engelli tribünü arkasındaki bölümden yükleme yapılacaktır. Kombine satışları 18 Ekim'de saat 19.00'da sona erecektir."

Açıklamada, maçın bilet fiyatlarının, VIP Tribünü için birinci sıra 300, VIP Tribünü 2-6'ncı sıralar 200, Kapalı A-B-C ve VIP C Tribünleri 100, Maraton Tribünü 40, Kapalı Kale Arkası Tribünü 20, Açık Kale Arkası ve Misafir Takım Tribünü 10'ar lira olarak belirlendiği bilgisi verildi.

YORUMLAR
500
Adana Demirspor'dan Balotelli'nin milli takıma çağrılmamasına sitem Adana Demirspor'dan Balotelli'nin milli takıma çağrılmamasına sitem
Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Bursaspor-Eskişehirspor Maçı Bilet Fiyatları Belirlendi - Son Dakika


Advertisement