Büyükşehir Spor Turnuvası Judo Müsabakaları ile Son Buldu - Son Dakika

Büyükşehir Spor Turnuvası Judo Müsabakaları ile Son Buldu

04.05.2018 15:13
Büyükşehir Spor Turnuvası Judo Müsabakaları ile Son Buldu

Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa’daki gençlerin spor aktivitelerine katılması için kentte başlattığı ’8 Branşta spor turnuvasını’ Judo müsabakaları ile son buldu.

Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa'daki gençlerin spor aktivitelerine katılması için kentte başlattığı '8 Branşta spor turnuvasını' Judo müsabakaları ile son buldu.

Gençleri sporla buluşturmak ve lisanslı sporcular yetiştirmek için Şanlıurfa'da tesisleşme anlamında birçok proje yürüten Büyükşehir Belediyesi, kurmuş olduğu alt yapının ardından gençleri sporla buluşturmak için birçok etkinlik düzenliyor. Bu kapsamda Yenice spor tesislerinde yapılan spor turnuvaları, Futbol, Güreş, Tekvando, Basketbol, Hentbol, Atletizim, ve Karakucak müsabakalarının ardından Judo ile son buldu. Yenice Spor tesislerinde gerçekleştirilen Judo müsabakalarında 30 Kilogramda Tuncay Turman, 34 Kilogramda Mehmet Emin Doğan, 38 Kilogramda Ahmet Kızılay, 42 Kilogramda Kemal Ayaz, 46 Kilogramda İbrahim Elma, 50 Kilogramda Abdülkadir Teker, 60 Kiloda İbrahim Taş birinci oldu. - ŞANLIURFA

YORUMLAR
500
Şarampole devrilen otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı Şarampole devrilen otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı Türkiye'nin fıstık ambarında hasat başladı Türkiye'nin fıstık ambarında hasat başladı Şanlıurfa'da taşlı ve sopalı kavgada 5 kişi yaralandı Şanlıurfa'da taşlı ve sopalı kavgada 5 kişi yaralandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Büyükşehir Spor Turnuvası Judo Müsabakaları ile Son Buldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement