Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Belediyespor'u maçta yalnız bırakmadı - Son Dakika
Spor

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Belediyespor'u maçta yalnız bırakmadı

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Belediyespor\'u maçta yalnız bırakmadı

Çameli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Cengiz Arslan, Çameli Belediyespor'un Yeşilyuvaspor maçında takımını yalnız bırakmadı. Maç 2-2 berabere sonuçlandı.

03.03.2024 08:25  Güncelleme: 08:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

DENİZLİ (İHA) – Çameli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Çameli Belediye Başkan Adayı Cengiz Arslan, seçim yoğunluğuna rağmen Çameli Belediyespor'u Yeşilyuvaspor maçında yalnız bırakmadı.

Çameli Belediyespor ve Yeşilyuvaspor arasında oynanan maçı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Cengiz Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesibe Keskin, Belediye Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyesi adayları ile AK Parti Kadın Kolları üyeleriyle birlikte tribünden takip etti. Sporun gerektirdiği ahlak ve nezaket çerçevesinde gerçekleşen maçta Çameli Belediyespor ve Yeşilyuvaspor 2-2 berabere kaldı.

Her iki takım sporcularını tebrik eden Başkan Arslan, "Takımımızda oynayan oyuncularımıza bizleri mücadeleleriyle gururlandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Tebrikler Çameli Belediyespor" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Belediyespor'u maçta yalnız bırakmadı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement