Son dakika Çameli haberleri, Çameli son dakika, son dakika Çameli

Son Dakika Çameli Haberleri

 • Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yeni dönem projelerini anlatıyor
  14:37 Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yeni dönem projelerini anlatıyor

  Çameli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Cengiz Arslan, ilçe merkezi ve mahalleleri karış karış gezerek yeni dönem projelerini anlatıyor.

 • Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, İlçe ve Mahalleleri Ziyaret Etti
  27 Şub Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, İlçe ve Mahalleleri Ziyaret Etti

  Çameli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Cengiz Arslan, Kocaova, Kolak ve Yaylapınar mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Arslan, ilçe ve mahallelerde hayata geçirilmesi planlanan projeleri anlattı ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

 • Çameli Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne Yeni Araç Tahsis Etti
  26 Şub Çameli Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne Yeni Araç Tahsis Etti

  Çameli Belediyesi, ilçeye daha iyi hizmet verebilmek için Zabıta Müdürlüğüne yeni araç tahsis ederek, araç filosunu genişletti.

 • Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, TEİAŞ Bölge Müdürü İlker Bal'ı ağırladı
  22 Şub Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, TEİAŞ Bölge Müdürü İlker Bal'ı ağırladı

  Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Bölge Müdürü İlker Bal'ı makamında ağırladı. TEİAŞ tarafından Çameli'nde yapılan ve devam eden yatırımlar hakkında görüşmeler yapıldı.

 • Denizli'de Alabalık Üreticilerine Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı
  13 Şub Denizli'de Alabalık Üreticilerine Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı

  Denizli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen proje kapsamında, kentteki 102 alabalık üretim tesisine 10 bin 98 litre dezenfektan dağıtımı yapıldı. Proje ile alabalık üretim havuzlarında oluşan atıkların uzaklaştırılması ve su kaynaklarının korunması amaçlanıyor.

 • İYİ Parti, Denizli'de belediye başkan adayını milletvekilinden seçti
  13 Şub İYİ Parti, Denizli'de belediye başkan adayını milletvekilinden seçti

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak milletvekili Yasin Öztürk'ü açıkladı. Öztürk, partisinden belediye başkan adayı olarak açıklanan 6. milletvekili oldu.

 • Meral Akşener: İYİ Parti olarak önce yerel seçimlerde sonra 2028 seçimlerinde bu sistemi değiştireceğiz
  12 Şub Meral Akşener: İYİ Parti olarak önce yerel seçimlerde sonra 2028 seçimlerinde bu sistemi değiştireceğiz

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli İl Başkanlığı'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, İYİ Parti'nin öncelikli hedefinin yerel seçimlerde başarılı olmak ve ardından 2028 seçimlerinde sistemi değiştirmek olduğunu belirtti. Akşener, Erdoğan'ın gitmesi yerine sistemin değişmesinin önemli olduğunu vurguladı.

 • İYİ Parti, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı
  12 Şub İYİ Parti, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak milletvekili Yasin Öztürk'ü açıkladı. Öztürk, partisinden belediye başkan adayı olarak açıklanan 6. milletvekili oldu.

 • İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener: '2028'de Bu Ucube Sistemi Değiştirmek İçin Yol Yürüyoruz!'
  12 Şub İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener: "2028'de Bu Ucube Sistemi Değiştirmek İçin Yol Yürüyoruz!"

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aday Tanıtım Toplantısı için gittiği Denizli’de vatandaşlarla ve teşkilatlarıyla bir araya geldi.

 • İYİ Parti, Denizli'de belediye başkan adaylarını tanıttı
  12 Şub İYİ Parti, Denizli'de belediye başkan adaylarını tanıttı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli'de yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. Akşener, iktidarın hizmet etmekle, muhalefetin de vatandaşın avukatı olmakla yükümlü olduğunu belirtti ve seçmenin sesini meclise getirdiklerini vurguladı. İYİ Parti, Denizli'de toplamda 16 ilçe belediye başkan adayını açıkladı.

 • Kıskançlık Yüzünden Boşandığı Eşini Öldüren Adam Tutuklandı
  10 Şub Kıskançlık Yüzünden Boşandığı Eşini Öldüren Adam Tutuklandı

  Burdur'da boşandığı eşiyle çıkan tartışmada kıskançlık yüzünden av tüfeğiyle vurarak öldüren adam tutuklandı. Şüpheli, eski eşinin içkili mekanlarda çalışmasını istemediği için zaman zaman tartıştıklarını söyledi.

 • Burdur'da eski eş cinayetinde katil zanlısı ve yardım eden 6 şahıs tutuklandı
  10 Şub Burdur'da eski eş cinayetinde katil zanlısı ve yardım eden 6 şahıs tutuklandı

  Burdur'un Çavdır ilçesinde eski eşini tüfekle vurduktan sonra bıçaklayarak öldüren katil zanlısı koca ve yardım eden 6 şahıs sevk edildikleri mahkemece tutuklandı. T.Y.'nin emniyetteki ifadesinde eski eşinin eğlence kulübünde çalışmasını ve açık kıyafetler giymesini istemediğini bu yüzden defalarca onu uyardığını ama eski eşinin kendisini dinlemediği için kıskançlık duyduğunu, olayı da bu yüzden gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

 • Burdur'da Eski Eşini Öldüren Katil Zanlısı ve Yardımcıları Tutuklandı
  10 Şub Burdur'da Eski Eşini Öldüren Katil Zanlısı ve Yardımcıları Tutuklandı

  Burdur'un Çavdır ilçesinde eski eşini tüfekle vurup bıçaklayarak öldüren katil zanlısı ve yardım eden 6 şahıs tutuklandı. Zanlı, eski eşinin kıskançlık nedeniyle öldürdüğünü itiraf etti.

 • Boşandığı eşini öldüren şahıs ile 7 kişi adliyeye sevk edildi
  09 Şub Boşandığı eşini öldüren şahıs ile 7 kişi adliyeye sevk edildi

  Burdur'un Çavdır ilçesinde boşandığı eşini önce tüfekle vurup sonra bıçaklayarak öldüren katil zanlısı koca ve olay yerinden kaçmasına yardım ettiği iddia edilen 7 şüpheli emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Olayda hayatını kaybeden 2 çocuk annesi Özlem Şımarık'ın eski eşi, eşinin çalışmasını ve giyim tarzını beğenmediği için kıskançlık duyduğunu ifade etti.

 • Burdur'da Eski Karısını Öldüren Zanlı ve Yardım Eden 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi
  09 Şub Burdur'da Eski Karısını Öldüren Zanlı ve Yardım Eden 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

  Burdur'un Çavdır ilçesinde eski karısını av tüfeğiyle vurup daha sonra bıçaklayarak öldüren T.Y. ile ona yardım ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 7 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından Gölhisar Adliyesine sevk edildi. T.Y'nin ifadesinde, kıskançlık nedeniyle eski eşini öldürdüğünü ve daha sonra vücudunu bıçakladığını söylediği öğrenildi. Olayda hayatını kaybeden kadın, hastanede yaşamını yitirmişti.

 • Burdur'da Boşandığı Eşini Öldüren Katil Zanlısı ve 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi
  09 Şub Burdur'da Boşandığı Eşini Öldüren Katil Zanlısı ve 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

  Burdur'un Çavdır ilçesinde boşandığı eşini öldüren katil zanlısı ve olay yerinden kaçmasına yardım ettiği iddia edilen 7 şüpheli adliyeye sevk edildi. Katil zanlısı, eski eşinin eğlence kulübünde çalışmasını ve açık kıyafetler giymesini istemediği için cinayeti işlediğini söyledi.

 • Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çameli'de seçim çalışmalarına başladı
  09 Şub Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çameli'de seçim çalışmalarına başladı

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına Çameli ilçesinden başladı. Başkan Zolan, Çameli Belediyesi'ni ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. 2014'ten bugüne Çameli ve Denizli'nin tamamında hizmet destanları yazdıklarını ifade eden Başkan Zolan, Çameli'nin turizm ilçesi haline geldiğini belirtti.

 • Boşandığı eşini kıskanarak öldüren adamdan şok ifade
  09 Şub Boşandığı eşini kıskanarak öldüren adamdan şok ifade

  Çavdır ilçesinde boşandığı Özlem Şımarık'ı kıskanarak av tüfeğiyle vuran Tarık Y., ifadesinde eski eşinin içkili mekanlarda çalışmasını istemediğini söyledi. Olayın ardından kaçmaya çalışırken yakalanan Tarık Y. ile birlikte 5 şüpheli gözaltına alındı.

 • Çavdır'da Kadın Cinayeti: Eski Eşini Bıçaklayarak Öldürdü
  08 Şub Çavdır'da Kadın Cinayeti: Eski Eşini Bıçaklayarak Öldürdü

  Burdur'un Çavdır ilçesinde cezaevinden izinli çıkan Tarık Yılmaz, geçen yıl boşandığı eski eşi Özlem Şımarık'ı kaldığı otelde bıçaklayarak öldürdü. Yılmaz, olay yerinden kaçarken beş kişiyle birlikte yakalandı.

 • Denizli'de Cinayet Zanlısı Yakalandı
  08 Şub Denizli'de Cinayet Zanlısı Yakalandı

  Burdur'un Çavdır ilçesinde eski eşini öldüren ve kaçan şahıs, Denizli'nin Çameli ilçesinde saklandığı dağ evinde yapılan operasyonla yakalandı. Cinayet zanlısıyla birlikte suç aletleri ele geçirildi ve kaçmasına yardım eden 5 kişi de yakalandı.

 • Boşandığı Eşini Öldüren Şüpheli Yakalandı
  08 Şub Boşandığı Eşini Öldüren Şüpheli Yakalandı

  Burdur'un Çavdır ilçesinde boşandığı eşi olan Özlem Şımarık'ı av tüfeğiyle öldürdüğü suçlamasıyla aranan Tarık Y., Denizli'nin Çameli ilçesinde polisin düzenlediği operasyonla yakalandı. Tarık Y., olayın ardından polisleri görünce otomobilinden inip tarlaya kaçmaya çalışmıştı. Başsavcılık ise olayla ilgili soruşturmanın titizlikle yürütüldüğünü ve 5 şahıs hakkında gözaltı kararı verildiğini açıkladı.

 • Çavdır'da Boşandığı Eşini Öldüren Şahıs Yakalandı
  08 Şub Çavdır'da Boşandığı Eşini Öldüren Şahıs Yakalandı

  Burdur'un Çavdır ilçesinde boşandığı eski eşini öldüren şahıs, Denizli'nin Çameli ilçesinde saklandığı dağ evine yapılan operasyonda yakalandı. Şahsa yardım eden 5 kişi de gözaltına alındı.

 • Çavdır'da Boşandığı Eşini Öldüren Şahıs Yakalandı
  08 Şub Çavdır'da Boşandığı Eşini Öldüren Şahıs Yakalandı

  Burdur'un Çavdır ilçesinde boşandığı eski eşini tüfekle vurup bıçaklayarak öldüren şahıs, Denizli'nin Çameli ilçesinde polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şahsın bir hafta önce cezaevinden izinli olarak çıktığı belirtildi.

 • Boşandığı eşini önce tüfekle vurdu sonra bıçaklayarak öldürdü
  08 Şub Boşandığı eşini önce tüfekle vurdu sonra bıçaklayarak öldürdü

  Cezaevinden izinli çıktı boşandığı eşini öldürüp kayıplara karıştı. Burdur'un Çavdır ilçesinde boşandığı eşinin kaldığı otele giden eski koca tartıştığı eski eşini önce tüfekle vurdu sonra bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Talihsiz kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 • Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yeniden aday gösterildi
  06 Şub Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yeniden aday gösterildi

  AK Partili Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Cumhur İttifakı tarafından yeniden aday gösterilmesinin ardından ziyaretçi akınına uğradı. Aday tanıtım toplantısına büyük bir kalabalık katıldı.

 • Denizli'de Cumhur İttifakı Adayı Cengiz Arslan: Türkiye Yüzyılı şehirleri için Denizli'de vakit tamam
  05 Şub Denizli'de Cumhur İttifakı Adayı Cengiz Arslan: Türkiye Yüzyılı şehirleri için Denizli'de vakit tamam

  AK Partili Cengiz Arslan, Denizli'de yeniden Çameli Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Arslan, yapılan aday tanıtım toplantısında yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı'nın çatısı altında bulunan tüm ilçelerin belediye başkan adaylarını kutladığını ve Denizli'de vakit tamam olduğunu belirtti.

 • AK Parti Denizli'de belediye başkan adayları tanıtıldı
  04 Şub AK Parti Denizli'de belediye başkan adayları tanıtıldı

  DENİZLİ'de AK Parti'nin 19 ilçede belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, aday gösterilmeyen partililere seslenerek, Siyasette küslük, dargınlık, kırılmak olmaz; ben olmaz, biz olduğumuz sürece oluruz.

 • AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Siyasette küslük, dargınlık, kırılmak olmaz
  04 Şub AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Siyasette küslük, dargınlık, kırılmak olmaz

  AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti'nin Denizli'de düzenlediği belediye başkan adayları tanıtım toplantısında aday gösterilmeyen partililere seslenerek, siyasette küslük, dargınlık ve kırılmak olmaması gerektiğini belirtti. Elitaş, siyasetin bir dava olduğunu ve birlikte hareket edildiği sürece başarılı olunabileceğini vurguladı.

 • Cumhur İttifakı Denizli'de Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
  04 Şub Cumhur İttifakı Denizli'de Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

  Cumhur İttifakı, Denizli'nin 19 ilçesinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, adaylar tanıtıldı. AK Parti'nin belediyecilik vizyonuna örnek olan Denizli, 20 yılda en hızlı gelişen illerden biri haline geldi. Milliyetçi Hareket Partisi ise 4 ilçede adaylarını açıkladı.

 • AK Parti Denizli İl Teşkilatı 31 Mart 2024 Seçimleri İçin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
  04 Şub AK Parti Denizli İl Teşkilatı 31 Mart 2024 Seçimleri İçin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

  AK Parti Denizli İl Teşkilatı, 31 Mart 2024 seçimleri için 19 ilçenin belediye başkan adaylarını açıkladı. Mevcut 3 belediye başkanı tekrar aday gösterilmezken, 4 ilçede Cumhur ittifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı seçimlere girecek. Aday tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ve diğer parti yetkilileri katıldı.

 • Çameli Belediyesi Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği düzenledi
  26 Oca Çameli Belediyesi Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği düzenledi

  Çameli Belediyesi, 2023-24 eğitim öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan öğrenciler için Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği organize etti. Şenlikte çocuklar eğlenceli aktivitelerle keyifli bir zaman geçirdi.

 • Denizli'de 100. Yıl Futbol Turnuvası Sonuçlandı
  23 Oca Denizli'de 100. Yıl Futbol Turnuvası Sonuçlandı

  Denizli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen 100. Yıl Futbol Turnuvası, Denizli ve ilçelerinde faaliyet gösteren 18 kurum takımının katılımıyla sona erdi. Turnuvada, kurum çalışanları ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Final maçları Pamukkale Üniversitesi Halı Saha tesislerinde yapıldı. Turnuvayı Denizli Orman İşletme Müdürlüğü şampiyon olarak tamamladı. Turnuvanın amacı, kurumlar arasındaki paylaşım, sevgi ve hoşgörüyü geliştirmekti.

 • Denizli'de krom madeni sahasında elektrik hattı çeken işçi hayatını kaybetti
  21 Oca Denizli'de krom madeni sahasında elektrik hattı çeken işçi hayatını kaybetti

  Denizli'nin Acıpayam ilçesinde krom madeni sahasında elektrik hattı çeken 51 yaşındaki işçi, elektrik direğinden düşerek hayatını kaybetti. Olayın ardından yapılan incelemelerin ardından işçinin cenazesi memleketi Çameli ilçesinde defnedildi. Soruşturma başlatıldı.

 • Çameli Belediye Meclisi 2024 Ocak Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi
  04 Oca Çameli Belediye Meclisi 2024 Ocak Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

  Denizli'de Çameli Belediye Meclisinin 2024 yılı Ocak ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Cengiz Arslan başkanlığında gerçekleştirildi. Gelen yazılar gündeme alınarak değerlendirildi. Zabıta Memurlarının fazla çalışma ücreti belirlendi. Denetim Komisyonu üyeleri seçildi. Fen İşleri Müdürlüğü yönetmelik taslağı kabul edildi. Şubat ayı toplantısı tarihi belirlendi.

 • Denizli'de Çameli Sebze Üretimi Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
  02 Oca Denizli'de Çameli Sebze Üretimi Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  Çameli Belediyesi ve Sebze Üreticileri Birliği işbirliğinde düzenlenen 2023 yılı Çameli Sebze Üretimi Değerlendirme Toplantısı, yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıda üreticilere krediler, destekler, gübre, ilaç ve tohum alımları konusunda bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, üreticilerin soruları yanıtlandı ve Sebze Üreticileri Birliği çatısı altında üreticilerin yararına olacak imkanların nasıl değerlendirileceği konusunda istişarelerde bulunuldu.

 • Denizli'de Su Kuyusuna Düşen Hayvan Kurtarıldı
  01 Oca Denizli'de Su Kuyusuna Düşen Hayvan Kurtarıldı

  Denizli'nin Çameli ilçesine bağlı Kalınkoz Mahallesi'nde bir su kuyusuna düşen küçükbaş hayvan, itfaiye ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucu mahsur kaldığı yerden çıkarıldı. İtfaiye ekipleri, uzun ve dikkatli bir operasyonun ardından hayvanı emniyetle kurtardı ve sağlık durumunu kontrol edip gerekli müdahaleyi gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri, ekiplere gösterdikleri özverili çalışma için teşekkür etti.

 • Çameli Kaymakamı ve Belediye Başkanı, görevde olan güvenlik güçlerini ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti
  01 Oca Çameli Kaymakamı ve Belediye Başkanı, görevde olan güvenlik güçlerini ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti

  Denizli'nin Çameli ilçesinin Kaymakamı Hüseyin Şamil Sözen ve Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yılbaşında görevde olan güvenlik güçleri ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Kaymakam Sözen, ailesinden uzakta görev yapan kahramanlara teşekkür ederek yeni yıl dileklerini iletti.

 • Denizli'nin Çameli ilçesinde yılın son nikahı kıyıldı
  31 Ara Denizli'nin Çameli ilçesinde yılın son nikahı kıyıldı

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, Müzeyyen Paşaoğlu ile Ramazan Akyol çiftinin nikah töreni gerçekleştirildi. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, çiftlere mutluluklar diledi ve 2023 yılının son nikahını gerçekleştirmenin sevincini yaşadı. Başkan Arslan, evlenen çiftlere sağlık, mutluluk ve bereket diledi.

 • Denizli'de park halindeki kamyona çarpan otomobilde yolcu hayatını kaybetti, sürücü tutuklandı
  28 Ara Denizli'de park halindeki kamyona çarpan otomobilde yolcu hayatını kaybetti, sürücü tutuklandı

  Denizli'de meydana gelen trafik kazasında, park halindeki kamyona çarpan otomobilde yolcu olarak bulunan Büşra Eryürek hayatını kaybetti. Kazada hafif yaralanan otomobil sürücüsü tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Büşra Eryürek'in cenazesi ise Çameli ilçesinde defnedildi.

 • Denizli'de kaza: 1 kişi hayatını kaybetti, sürücü tutuklandı
  28 Ara Denizli'de kaza: 1 kişi hayatını kaybetti, sürücü tutuklandı

  Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Büşra Eryürek'in sürücüsü tutuklandı. 26 Aralık'ta meydana gelen kazada, park halindeki bir kamyona çarpan otomobilde bulunan Büşra Eryürek hayatını kaybetmişti. Kazanın ardından gözaltına alınan sürücü B.S'nin emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi. Büşra Eryürek'in cenazesi ise Çameli ilçesinde defnedildi.

 • Denizli'de Park Halindeki Kamyonla Çarpışan Otomobilde Yolcu Hayatını Kaybetti
  28 Ara Denizli'de Park Halindeki Kamyonla Çarpışan Otomobilde Yolcu Hayatını Kaybetti

  Denizli'de park halindeki bir kamyona çarpan otomobilde yolcu konumundaki Büşra Eryürek yaşamını yitirdi. Kazada olay yerinden kaçan otomobil sürücüsü tutuklandı. Kaza sonrası yapılan otopsinin ardından Büşra Eryürek'in cenazesi toprağa verildi.

 • Denizli'de kamyona çarpan otomobilde hayatını kaybeden genç kız toprağa verildi
  28 Ara Denizli'de kamyona çarpan otomobilde hayatını kaybeden genç kız toprağa verildi

  Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde park halindeki kamyona çarpan otomobilde hayatını kaybeden Büşra Eryürek'in (22) cenazesi, toprağa verildi. Kaçan otomobil sürücü B.S. yakalanıp, tutuklandı.

 • Denizli'de yaşlı kadının evi yangında harabeye döndü
  28 Ara Denizli'de yaşlı kadının evi yangında harabeye döndü

  Denizli'nin Çameli ilçesinde yalnız yaşayan Fatmana İnanç'a ait ev, bacadan kaynaklı çıkan yangında kullanılamaz hale geldi. Yangını fark eden yaşlı kadın komşularından yardım istedi. İtfaiye ekipleri müdahale ederek yangını söndürdü. Yanan evine gören yaşlı kadın fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Üniformalı nikahın bedeli ağır olmuştu! Yargıdan beklenen karar çıktı
  18 Ara Üniformalı nikahın bedeli ağır olmuştu! Yargıdan beklenen karar çıktı

  Asker ve polis olan çiftin nikah masasındaki üniformalı halleri sebebiyle askeri personel Sedat Kasal, bağlı olduğu birlik tarafından görevden alınmıştı. Konuyu yargıya taşıyan Kasal, mahkemece haklı görüldü ve mahkeme sözleşme feshi işlemini hukuka uygun bulmadı.

 • Ak Parti İl Başkanı Çameli'de İstişare Toplantısına Katıldı
  16 Ara Ak Parti İl Başkanı Çameli'de İstişare Toplantısına Katıldı

  Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Çameli ilçesinde yapılan istişare toplantısına katıldı. Toplantının ardından Güngör, ilçedeki esnafları ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

 • Çameli Belediye Başkanı: Yerli malı üretmek milli ekonomi için gerekliliktir
  14 Ara Çameli Belediye Başkanı: Yerli malı üretmek milli ekonomi için gerekliliktir

  Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yerli malı kullanmanın önemine dikkat çekerek, vatandaşların ürettiği ve ortaya koyduğu ürünlere destek olacaklarını ve milli ekonomiye daha çok katkıda bulunacaklarını söyledi.

 • Denizli'de Aile ve Çocuk Sağlığı Eğitimi Verildi
  09 Ara Denizli'de Aile ve Çocuk Sağlığı Eğitimi Verildi

  Denizli AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı, Denizli İş Kadınları Birliği Derneği ve Pamukkale Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Aile ve Çocuk Sağlığı' eğitimlerinin ilki Çameli ilçesinde gerçekleştirildi. Eğitimde sağlık uzmanları tarafından kadınlara bilgi verildi ve ücretsiz kanser taraması yapıldı.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi 1.000 Üreticiye Zeytin Fidanı Desteği Verecek
  09 Ara Denizli Büyükşehir Belediyesi 1.000 Üreticiye Zeytin Fidanı Desteği Verecek

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, Babadağ, Beyağaç, Buldan, Çameli, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy ve Tavas ilçelerindeki 1.000 üreticiye 80 bin Gemlik zeytin fidanı desteği verecek. Üreticiler müracaatlarını ilçe tarım müdürlüklerine yapacak.

 • CHP Denizli İl Başkanlığı'ndan 2024 yerel seçimleri aday adayı listesi açıklandı
  07 Ara CHP Denizli İl Başkanlığı'ndan 2024 yerel seçimleri aday adayı listesi açıklandı

  CHP Denizli İl Başkanlığı, 2024 yerel seçimleri için aday adayı listesini açıkladı. Ancak Beyağaç, Çameli, Güney ve Tavas ilçelerine hiç başvuru yapılmadığı belirtildi.

 • Denizli'de odun keserken ağacın altında kalan yaşlı adam hayatını kaybetti
  04 Ara Denizli'de odun keserken ağacın altında kalan yaşlı adam hayatını kaybetti

  Denizli'nin Çameli ilçesinde odun yapmak için kestiği ağacın altında kalan 58 yaşındaki Erdoğan Arslan hayatını kaybetti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Arslan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Cenaze, Kolak Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Zavait mezarlığına defnedildi.

 • Denizli'de kestiği ağacın altında kalan kişi öldü
  04 Ara Denizli'de kestiği ağacın altında kalan kişi öldü

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, kestiği ağacın altında kalan kişi hayatını kaybetti.

 • Denizli'de miras kavgası: 1 ölü, 2 tutuklama
  02 Ara Denizli'de miras kavgası: 1 ölü, 2 tutuklama

  Denizli'de bir miras kavgasında Mehmet Deniz sopalarla dövülerek öldürüldü. Olayla ilgili 5 şüpheliden 2'si tutuklandı.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Desteklerine Devam Ediyor
  02 Ara Denizli Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Desteklerine Devam Ediyor

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, yeni yılın ilk 8 destek projesi için çalışmalara başlayarak tarım ve hayvancılık desteklerine 2024 yılında da devam edeceğini duyurdu. Mera ıslah çalışmalarından tohum desteğine, damızlık koyun ve keçi hibesinden fidan dağıtımına kadar birçok alanda binlerce üreticiye destek sağlanacak.

 • Denizli'de miras kavgası: Karı koca tutuklandı
  02 Ara Denizli'de miras kavgası: Karı koca tutuklandı

  Denizli'nin Çameli ilçesinde yaşanan miras kavgasında, amcalarını sopayla döverek öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan karı koca tutuklandı. Olayın ardından kaçan 5 şüpheli ise jandarma tarafından yakalandı.

 • Denizli'de kavga sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 2 kişi tutuklandı
  01 Ara Denizli'de kavga sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 2 kişi tutuklandı

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, miras ve alacak meselesi nedeniyle çıkan kavgada darbedilen bir kişi hastanede hayatını kaybetti. İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonla 2 şüpheli tutuklandı.

 • Çameli Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
  01 Ara Çameli Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

  Çameli Belediyesi Meclisi, Belediye Başkanı Cengiz Arslan başkanlığında Aralık ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda gündem maddeleri ele alındı ve bir sonraki toplantı tarihi belirlendi.

 • Denizli'de miras kavgası: Kardeşini öldürdüğü iddiasıyla 5 kişi adliyeye sevk edildi
  01 Ara Denizli'de miras kavgası: Kardeşini öldürdüğü iddiasıyla 5 kişi adliyeye sevk edildi

  Denizli'nin Çameli ilçesinde yaşanan miras kavgasında kardeşini öldürdüğü iddiasıyla Muğla'da yakalanan ağabey ve 4 yakını adliyeye sevk edildi. Olay, bir tarla yüzünden çıkan tartışmanın taşlı sopalı kavgaya dönüşmesi sonucu meydana geldi. Cinayet şüphelisi akrabalar, Jandarma Suç Araştırma Timi tarafından yakalandı.

 • Miras kavgasında sopayla dövülerek öldürüldü
  01 Ara Miras kavgasında sopayla dövülerek öldürüldü

  Denizli'nin Çameli ilçesinde akrabalar arasında çıkan miras kavgasında Mehmet Deniz sopayla dövülerek öldürüldü. Olayın ardından 5 kişi gözaltına alındı.

 • Denizli'de kavga sonucu bir kişi öldü, 5 kişi gözaltına alındı
  01 Ara Denizli'de kavga sonucu bir kişi öldü, 5 kişi gözaltına alındı

  Denizli'nin Çameli ilçesinde miras ve alacak meselesi nedeniyle çıkan kavgada darbedilen bir kişi hastanede hayatını kaybetti. Jandarma ekipleri, olay yerinden kaçan 5 şüpheliyi gözaltına aldı.

 • Denizli'de Miras Kavgası Sonucu Çiftçi Öldü
  01 Ara Denizli'de Miras Kavgası Sonucu Çiftçi Öldü

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, miras meselesi yüzünden çıkan tartışmada taş ve sopalarla dövülen çiftçi hayatını kaybetti. Olayın ardından kaçan 5 şüpheli jandarma tarafından yakalandı.

 • Miras kavgasında taş ve sopalarla dövülerek öldürüldü
  01 Ara Miras kavgasında taş ve sopalarla dövülerek öldürüldü

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, miras meselesi yüzünden çıkan tartışmada taş ve sopalarla dövülen çiftçi hayatını kaybetti. Olayın ardından kaçan 5 şüpheli jandarma tarafından yakalandı.

 • AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, yerel seçimler öncesi aday adayları listesini açıkladı
  23 Kas AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, yerel seçimler öncesi aday adayları listesini açıkladı

  AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi aday adayları listesini kamuoyuyla paylaştı. Listede 19 ilçe belediye başkanlığı için 16 ilçeden 49 kişi aday adaylığı başvurusu yaparken, 3 ilçe için hiç başvuru yapılmadığı belirtildi.

 • Denizli'deki Mağaralar Turizm Sektörüne Katkı Sağlıyor
  22 Kas Denizli'deki Mağaralar Turizm Sektörüne Katkı Sağlıyor

  Denizli'de bulunan mağaralar, turizm sektörüne önemli katkılar sağlıyor. Kaklık Mağarası ve Keloğlan Mağarası, her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Mağaraların doğal güzellikleri ve sağlık açısından faydaları turistlerin ilgisini çekiyor.

 • Çameli Yeni Mahalle Göleti Projesi İnşaat Sözleşmesi Gerçekleştirildi
  22 Kas Çameli Yeni Mahalle Göleti Projesi İnşaat Sözleşmesi Gerçekleştirildi

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, tarımsal kalkınmayı destekleme programı kapsamında yapılan Çameli Yeni Mahalle Göleti projesinin inşaat sözleşmesi gerçekleştirildi. Yeni gölet, Yeni Mahallesi'nin tarımı ve doğal yaşamına önemli katkı sağlayacak. Proje kapsamında sulama suyu ihtiyacının karşılanması ve modern sulama sistemlerinin kullanılması hedeflenmektedir.

 • 4. Ulusal Ceviz Sempozyumu PAÜ ev sahipliğinde düzenlendi
  20 Kas 4. Ulusal Ceviz Sempozyumu PAÜ ev sahipliğinde düzenlendi

  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Ziraat Fakültesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Ceviz Sempozyumu, sektör temsilcileri ve konunun uzmanlarını bir araya getirdi.

 • Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Kepir cevizini tanıttı
  18 Kas Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Kepir cevizini tanıttı

  Denizli'de Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçeye özgü 'Çameli Kepir' cevizini, Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 4. Ulusal Ceviz Sempozyumunda tanıttı. Sempozyuma katılan Çameli heyeti, bilinçli ve verimli ceviz üretimi için verilen eğitime katıldı ve Çameli Kepir cevizinin özellikleri hakkında bilgi aldı.

 • İyilik yapmak için evine aldığı arkadaşı yuvasını yıktı
  14 Kas İyilik yapmak için evine aldığı arkadaşı yuvasını yıktı

  Denizli'de yaşanan olayda, bir koca evine aldığı yakın arkadaşını suçlu bulup cinayet işledi. Olayın ardından iki arkadaşın cenazesi defnedildi.

 • 3'ü de artık kara toprağın altında! Yasak aşk dehşetinin detayları ortaya çıktı
  14 Kas 3'ü de artık kara toprağın altında! Yasak aşk dehşetinin detayları ortaya çıktı

  Denizli'de sevgilisi Yusuf Cavlak ile sokakta yürüyen Özlem Ülker, eşi Emin Ülker'in silahlı saldırısına uğradı. Ülker 2 kişiyi öldürdükten sonra intihar ederken, olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Ülker'in Cavlak'ı bir dönem acıdığı için yanına aldığı ve karısıyla yakınlaştıklarını fark ettikten sonra kovduğu ortaya çıktı.

 • Atatürk, Çameli'de törenlerle anıldı
  10 Kas Atatürk, Çameli'de törenlerle anıldı

  Yurt genelinde saatler 09.05'i gösterdiğinde vefatının 85.senesinde anılan Atatürk, Denizli'nin Çameli ilçesinde de düzenlenen çeşitli programlarla anıldı.

 • Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, spor kulüplerine malzeme desteği sağladı
  06 Kas Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, spor kulüplerine malzeme desteği sağladı

  Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Belediye Spor ve Güzelyurtspor takımlarına IPARD 2 Leader projesi kapsamında spor malzemeleri desteği sağladı. Malzemeler, törenle takımlara teslim edildi.

 • Çameli Belediye Başkanı Hububat Pazarı ve Çameli Pazaryerini Ziyaret Etti
  05 Kas Çameli Belediye Başkanı Hububat Pazarı ve Çameli Pazaryerini Ziyaret Etti

  Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Hububat Pazarı ve Çameli Pazaryerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Arslan, ziyaretlerinde yöresel ürünlerin ekonomik değerine dikkat çekti ve esnaflara teşekkür etti.

 • Vali Ömer Faruk Coşkun, Çameli'de Esnafla Buluştu
  25 Eki Vali Ömer Faruk Coşkun, Çameli'de Esnafla Buluştu

  Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Çameli ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette esnafla bir araya geldi. Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile birlikte esnafın sorunlarını dinleyen Vali Coşkun, sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, Çameli Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ederek projeler ve sosyal faaliyetler hakkında bilgi aldı. Program, Çameli Taş Konaklar Kırsal Turizm Tesisini ve Hayri Dev Kültür Merkezi ziyaretleriyle sona erdi.

 • Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve heyeti Nihat Zeybekçi'yi ziyaret etti
  23 Eki Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve heyeti Nihat Zeybekçi'yi ziyaret etti

  Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve beraberindeki heyet, Adalet ve Kalkınma Partisi Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sonrasında Başkan Arslan, Zeybekçi'ye teşekkür etti.

 • Denizli'de Türkiye Cumhuriyeti Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısı Gerçekleşti
  19 Eki Denizli'de Türkiye Cumhuriyeti Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısı Gerçekleşti

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın başkanlığını yaptığı Türkiye Cumhuriyeti Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısı, yenilenebilir ve yenilenemez enerji kaynaklarının verimli kullanımı konularını ele aldı. Toplantıya Denizli ilçe belediye başkanları ve yardımcıları da katıldı.

 • Çameli'de dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi
  14 Eki Çameli'de dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi

  Denizli'nin Çameli ilçesinde öğle saatlerinde başlayan dolu yağışı etkili oldu. Yağıştan kaynaklı bazı yollarda trafik ve bazı tarlalarda da mahsuller olumsuz etkilendi.

 • Çameli Belediyesi Voleybol Takımı Kamu Spor Oyunları Turnuvasında 3. oldu
  13 Eki Çameli Belediyesi Voleybol Takımı Kamu Spor Oyunları Turnuvasında 3. oldu

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen Kamu Spor Oyunları Turnuvasında 3. olan Çameli Belediyesi Voleybol Takımı, kupayı Belediye Başkanı Cengiz Arslan'a takdim etti. Başkan Arslan, takımı ve diğer katılımcıları kutlayarak teşekkür etti.

 • Çameli'de Yüzde 60 Oranında Doğalgaz Kullanımı Sağlandı
  12 Eki Çameli'de Yüzde 60 Oranında Doğalgaz Kullanımı Sağlandı

  Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yerli ve milli imkanlarla yapılan çalışmalar sonucunda ilçenin yüzde 60'ının doğalgaza kavuşturulduğunu belirtti. Çameli'de devam eden doğalgaz altyapı çalışmaları hızla ilerlemekte olup, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çameli Belediyesi tarafından tamirat çalışmaları da bölge bölge tamamlanarak devam etmektedir. Arslan, gaz dağıtım firması ve çalışanlarına, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti.

 • Denizlili sevdalıları Süleyman Demirel'i unutmadı
  07 Eki Denizlili sevdalıları Süleyman Demirel'i unutmadı

  Denizli Demirel Sevdalıları, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Isparta İslamköy'de ki mezarını ve külliyesini ziyaret etti.

 • 45 il diri fay hattı üzerinde! Marmara'da tehlike çanları sadece İstanbul için çalmıyor
  06 Eki 45 il diri fay hattı üzerinde! Marmara'da tehlike çanları sadece İstanbul için çalmıyor

  Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü diri fay hatları haritasını güncelledi. Aralarında Aydın, Bursa, Düzce, Hatay, Kocaeli, Manisa ve Sakarya'nın da olduğu 45 il diri fayların geçtiği alan üzerinde bulunuyor. Haritayı inceleyen Jeofizik Yüksek Mühendisi Celasun, ''Kuzey Anadolu kırığının Marmara'daki kırılmasını beklediğimiz kısım şu anda öncelikli; ama sadece İstanbul değil Marmara'ya yakın illerin tamamında bu deprem hissedilecek'' ifadelerini kullandı.

 • Çameli Belediyesi Voleybol Takımı Kamu Spor Oyunları Turnuvasında 3. Oldu
  05 Eki Çameli Belediyesi Voleybol Takımı Kamu Spor Oyunları Turnuvasında 3. Oldu

  Çameli Belediyesi Voleybol Takımı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen Kamu Spor Oyunları Turnuvasında 3. olarak önemli bir başarı elde etti. Denizli'de gerçekleşen turnuvada Çameli Belediyesi, Denizli İşKur Voleybol Takımı ile oynadığı 3.'lük maçını 3-0 kazanarak turnuvanın 3.'sü oldu. Belediye Başkanı Cengiz Arslan, takımı kutlayarak teşekkürlerini iletti.

Advertisement