Canlı yayında duygusal anlar! 'Mutluluğa Kurşun Sıkma' temalı video büyük ilgi çekti - Son Dakika

Canlı yayında duygusal anlar! 'Mutluluğa Kurşun Sıkma' temalı video büyük ilgi çekti

28.04.2022 12:18

A Spor sunucusu Melike Çelik ve yorumcu Serdar Sarıdağ, Trabzonspor'un 'Mutluluğa Kurşun Sıkma' temalı videosunu izlerken çok duygulandı. Eren Bülbül, Kazım Koyuncu, Nazmiye Nine, Dozer Cemil, Mustafa Çelik gibi isimlerin sanatçılar tarafından hatırlatıldığı video büyük ilgi çekti.

Trabzonspor, bir taraftan kutlamaların hazırlığını yaparken diğer taraftan ise taraftarını uyarıcı mesajlar yayımlıyor. Trabzonspor'la özdeşleşmiş Dozer Cemil, Eren Bülbül, Kazık Koyuncu, Mustafa Çelik, Nazmiye Nine, Özkan Sümür ve niceleri başlığıyla yayımlanan video büyük bir ilgi gördü.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

A Spor'da sunucu Melik Çelik ve yorumcu Serdar Sarıdağ, klibi izledikleri yayında duygusal anlar yaşadı. Melike Çelik, "Ben duygulandım, özür diliyorum. Serdar sen niye ağlıyorsun, kötü yaptın beni de. İzleyicilerimizden özür diliyorum. Çok güzel bir video olmuş. Hem mesaj içeren hem de o renklerle bütünleşmiş önemli isimleri unutmayan, onların dilinden seslenen bir video. Tebrik etmek lazım" dedi.

"SÜPER OLMUŞ"

Videoyu izlerken duygulanan Serdar Sarıdağ da, "Eren, Özkan hoca... Müthiş yapmışlar. Kimin aklına geldiyse ayrıntılar süper" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Trabzonspor - Hatayspor maçında ilk 11'ler açıklandı Trabzonspor - Hatayspor maçında ilk 11'ler açıklandı Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi hedefi önündeki tek engel olan Kopenhag maçına tam kadro gidiyor Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi hedefi önündeki tek engel olan Kopenhag maçına tam kadro gidiyor Trabzonspor, Atakaş Hatayspor maçından notlar Trabzonspor, Atakaş Hatayspor maçından notlar

Son Dakika Spor Canlı yayında duygusal anlar! 'Mutluluğa Kurşun Sıkma' temalı video büyük ilgi çekti - Son Dakika


Advertisement