SPOR Dünya boks şampiyonu memleketinde davul, zurnayla karşılandı - Son Dakika

SPOR Dünya boks şampiyonu memleketinde davul, zurnayla karşılandı

22.05.2022 17:35

SPOR Dünya boks şampiyonu memleketinde davul, zurnayla karşılandıAyhan ACAR/BARTIN, (DHA)- İstanbul'da düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak şampiyon olan Şennur Demir, memleketi Bartın'da davul zurna ve köçekler eşliğinde karşılandı.

SPOR Dünya boks şampiyonu memleketinde davul, zurnayla karşılandı

Ayhan ACAR/BARTIN, (DHA)- İstanbul'da düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak şampiyon olan Şennur Demir, memleketi Bartın'da davul zurna ve köçekler eşliğinde karşılandı.

İstanbul'da önceki gün düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda büyük başarı elde eden Kadın Boks Milli Takım kaptanı Şennur Demir, Bartın girişi Tuzcular mevkiindeki bir akaryakıt istasyonunda yoğun bir kalabalık eşliğinde karşılandı. Şennur Demir'i Bartın Vali Yardımcısı Abdullah Aktaş, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

Meşalelerle karşılanan Şennur Demir'e hediyeler verilirken, davul zurna eşliğinde köçeklerin oyunu yer aldı. Burada kalabalık gruba hitap eden Demir, altın madalyayı Bartın'a hediye ettiğini söyledi. Şennur Demir kendisine karşılamaya gelenlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Karşılamanın sonrasında protokol üyeleri ve Şennur Demir ile Milli Takım Antranörü Muhammet Ali Kolu konvoy eşliğindeki bir kamyonetle şehri turladı.(DHA)

YORUMLAR
500
Avrupa 3.'sü Sarıçiçek memleketinde törenle karşılandı Avrupa 3.'sü Sarıçiçek memleketinde törenle karşılandı Kırkpınar'ın önemli ritüellerinden 'ağa karşılaması' davul zurna eşliğinde gerçekleştirildi Kırkpınar'ın önemli ritüellerinden 'ağa karşılaması' davul zurna eşliğinde gerçekleştirildi SPOR İzmir'de milli cimnastikçiler Mehter Takımı ile karşılandı SPOR İzmir'de milli cimnastikçiler Mehter Takımı ile karşılandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor SPOR Dünya boks şampiyonu memleketinde davul, zurnayla karşılandı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement