Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber: Hedefimiz 2. Lig için kararlı bir şekilde çalışıyoruz - Son Dakika
Spor

Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber: Hedefimiz 2. Lig için kararlı bir şekilde çalışıyoruz

Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber: Hedefimiz 2. Lig için kararlı bir şekilde çalışıyoruz

Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber, Turgutluspor mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamada, takımın 2. Lig hedefi için kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Kanber, oyuncularını maç boyunca gösterdikleri mücadele için kutladı ve eksiklerini kapatıp güzel işler yapmaya devam edeceklerini söyledi.

04.03.2024 09:14  Güncelleme: 09:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber, Turgutluspor mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamada, "Hedefimiz 2. Lig için kararlı bir şekilde çalışıyoruz" dedi.

TFF 3. Lig 2. Grup 22. hafta mücadelesinde Efeler 09 SFK, evinde karşılaştığı Turgutluspor'a 3-2 mağlup oldu. Maç sonrasında Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber açıklamalarda bulundu.

Kanber, yaptığı açıklamada, "Maçın hemen başında yenen gole, daha sonra yüklenirken iki farklı skorla geriye düşmemize rağmen maç boyunca yılmadan usanmadan mücadeleyi bırakmayan oyuncularımızı yürekten kutluyorum. Bugün sadece şanssız şekilde bir maç kaybettik. Bu maçtan alacağımız dersleri alıp, eksiklerimizi ve hatalarımızı kapatarak güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Play-Off potasındayız, zirveyi zorluyoruz. Her takım puan kaybedebiliyor. Sezon sonunda hedefimiz olan 2.Lig için kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz" dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Efeler 09 SFK Teknik Direktörü Veyis Kanber: Hedefimiz 2. Lig için kararlı bir şekilde çalışıyoruz - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement