Eksi 30 Dereceyle Gelen Başarı - Son Dakika

Eksi 30 Dereceyle Gelen Başarı

16.02.2012 10:02
Eksi 30 Dereceyle Gelen Başarı

Ağrı'nın karla kaplı cadde ve sokaklarında antrenman yapan kız ve erkek atletler, başarıdan başarıya koşuyor.

Hava sıcaklığının sıfırın altında 30 dereceye kadar düştüğü Ağrı'nın karla kaplı cadde ve sokaklarında antrenman yapan kız ve erkek atletler, başarıdan başarıya koşuyor.

Ağrılı atletler 11 Şubat'ta Antalya'da yapılan Türkiye Kulüplerarası Kros Ligi Birinci Kademe yarışlarının Yıldız Kızlar kategorisinde takım halinde birinci, Yıldız erkeklerde ise ikinci oldu. Bireysel sıralamada da erkeklerde 1 ve 3'ncülük kızlarda ise 1,2 ve 3'ncülük elde etti.

Büyük bir başarı ile Ağrı'ya dönen öğrencilere okulları çeşitli hediler verdi. Atletler, hefeflerinin önce Türkiye ardından Dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Engebeli arazilerde atlar çiftçinin imdadına yetişiyor Engebeli arazilerde atlar çiftçinin imdadına yetişiyor SPOR Kolunu buğday makinesine kaptıran tekvandocu Dilber: Keşke 10 yıl önce başlamış olsaydım SPOR Kolunu buğday makinesine kaptıran tekvandocu Dilber: Keşke 10 yıl önce başlamış olsaydım Depremzede çocuklara çevrim içi eğitim desteği sağlanıyor Depremzede çocuklara çevrim içi eğitim desteği sağlanıyor

Son Dakika Spor Eksi 30 Dereceyle Gelen Başarı - Son Dakika


Advertisement