Ersun Yanal: "Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor" - Son Dakika

Ersun Yanal: "Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor"

24.01.2021 16:49

- Ersun Yanal: "Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor" Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, önlerindeki daha çetin maçlar olduğunu ve bunun çalışmasını yaptıklarını söyledi.

- Ersun Yanal: "Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor"

KONYA - Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, önlerindeki daha çetin maçlar olduğunu ve bunun çalışmasını yaptıklarını söyledi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Süper Lig'in 21. haftasında golsüz berabere kaldıkları Konyaspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İkinci yarının sonunda oynadıkları oyunun ilerisi için kendilerini umutlandırdığını anlatan Ersun Yanal, "Kontrollü kilo vermedeki disiplinimiz gibi kontrolün bizdeykenki disiplini hesapladığımızda daha iyi bir oyun olmuş olacak. Devreyi bitirdik, önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor. Bunun hazırlığı ve zemini için planlamaya çalışıyoruz. Önümüzdeki maçlara hazırız, bu hazırlıkları da saha sonuçları ile destekleyeceğiz" dedi.

Ersun Yanal: Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor
Ersun Yanal: Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor
Ersun Yanal: Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor
Ersun Yanal: Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor

YORUMLAR
500
Nuri Şahin, Antalyaspor tarihine geçti Nuri Şahin, Antalyaspor tarihine geçti Hatayspor-Giresunspor maçının ardından Hatayspor-Giresunspor maçının ardından Fatih Karagümrük-Alanyaspor maçının ardından Fatih Karagümrük-Alanyaspor maçının ardından
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Ersun Yanal: 'Önümüzde daha çetin bir dönem başlıyor' - Son Dakika


Advertisement