Esra Erol'da bir adam eşini Fenerbahçe ile kıyasladı, sözleri stüdyoyu yıktı - Son Dakika

Esra Erol'da bir adam eşini Fenerbahçe ile kıyasladı, sözleri stüdyoyu yıktı

25.01.2022 20:14

Fenerbahçe sevgisi yüzünden eşiyle olan ilişkisi bitme noktasına gelen Şaban isimli vatandaşın sözleri canlı yayına damga vurdu. Eşinin, "Ben mi Fenerbahçe mi?" sorusuna geçmişte "Fenerbahçe" yanıtını verdiğini belirten vatandaşın, "Fener dedim. Fener hiç ölmez. 'Ama sen bir gün sabah ölüp gidersin gülüm' dedim. Ama Fener bırakmaz." ifadeleriyle stüdyo kahkahalara boğuldu.

ATV'de yayınlanan " Esra Erol'da" programında ilginç anlar yaşandı. Koyu Fenerbahçe taraftarı Şaban isimli vatandaşın sarı-lacivertli renklere duyduğu sevgiyi anlattığı anlar canlı yayına damga vurdu.

"FENER HİÇ ÖLMEZ"

Şaban, eşi Burcu'nun "Ben mi Fenerbahçe mi?" sorusuna "Fenerbahçe" dediğini belirtirken, "Fener dedim. Fener hiç ölmez. 'Ama sen bir gün sabah ölüp gidersin gülüm' dedim. Ama Fener bırakmaz. Böyle dedim yani, kusura bakma gülüm." ifadelerini kullandı. Bu sözler karşısında stüdyodakiler gülmekten kendini alamadı.

"FENERBAHÇE BAMBAŞKA BİR ŞEY"

Esra Erol'un "Fenerbahçelilerde var bu" demesi üzerine ise Şaban isimli vatandaş, "Fenerbahçe bambaşka bir şey. Koyu değil aşırı bir Fenerbahçe taraftarıyım" dedi.

YORUMLAR
500
Dinamo Kiev'in hocası Mircea Lucescu'dan gündem olan sözler: Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım Dinamo Kiev'in hocası Mircea Lucescu'dan gündem olan sözler: Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım Galatasaray, derbi sonrası yaptığı paylaşımla olay oldu! Fenerbahçeli taraftar çok sinirlenecek Galatasaray, derbi sonrası yaptığı paylaşımla olay oldu! Fenerbahçeli taraftar çok sinirlenecek 18 Mayıs 2022 Haberleri 18 Mayıs 2022 Haberleri

Son Dakika Spor Esra Erol'da bir adam eşini Fenerbahçe ile kıyasladı, sözleri stüdyoyu yıktı - Son Dakika


Advertisement