Fatih Terim, Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde misafir etti: Tevazun için teşekkür ederim evlat - Son Dakika

Fatih Terim, Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde misafir etti: Tevazun için teşekkür ederim evlat

05.08.2022 23:32

Fatih Terim, ünlü futbolcu Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde misafir etti. 2013 yılında yarım sezon beraber çalıştığı futbolcu için sosyal medyadan bir mesaj paylaşan tecrübeli hoca, "Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat." dedi.

Fatih Terim ile Didier Drogba yıllar sonra bir araya geldi. Dünyaca ünlü golcüyü Bodrum'daki evinde ağırlayan deneyimli hoca sosyal medyadan bir de paylaşım yaptı.

Fatih Terim, Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde ağırladı: Teşekkür ederim evlat

"DROGBA'YI BODRUM'DA AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALDIM"

Drogba'yı evinde ağırladığı anları paylaşan Fatih Terim, "Bugün, bir Futbol ikonu olan ve milyonlarca insan için bir futbolcudan fazlasını ifade eden eski oyuncum Didier Drogba'yı Bodrum'da ağırlamaktan büyük keyif aldım. Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Antalyaspor'un, Galatasaray maçında kazandığı penaltı hakkında konuşan Fırat Aydınus: Bence alakası yok Antalyaspor'un, Galatasaray maçında kazandığı penaltı hakkında konuşan Fırat Aydınus: Bence alakası yok Didier Drogba, Galatasaray taraftarına ve Türk futbolseverlere seslendi: Fatih Terim'in heykelini dikmek için daha ne bekliyorsunuz? Didier Drogba, Galatasaray taraftarına ve Türk futbolseverlere seslendi: Fatih Terim'in heykelini dikmek için daha ne bekliyorsunuz?

Son Dakika Spor Fatih Terim, Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde misafir etti: Tevazun için teşekkür ederim evlat - Son Dakika


Advertisement