Fenerbahçe Danilo Pereira'yı renklerine katmak istiyor! Teknik direktör Jorge Jesus devrede - Son Dakika

Fenerbahçe Danilo Pereira'yı renklerine katmak istiyor! Teknik direktör Jorge Jesus devrede

25.06.2022 17:44

Transfer sürecine giren Fenerbahçe'de orta saha için çok konuşulacak bir isim üzerinde duruyor. Teknik direktör Jorge Jesus'un Paris Saint-Germain'de geleceği belirsiz olan dünyaca ünlü futbolcu Danilo Pereira'yı, sarı-lacivertli kulübe gelmesi için ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Fenerbahçe'de kadro yapılanması tüm hızıyla sürüyor. Orta sahaya transfer isteyen Jorge Jesus, bomba etkisi yaratacak bir ismi takıma kazandırmak için bizzat çalışmalara başladı.

JORGE JESUS ORTA SAHAYI YENİDEN DİZAYN EDECEK

Sporx'in Record'dan aktardığı habere göre, Jorge Jesus, Fenerbahçe'nin merkez orta sahasını yeniden dizayn etmek istiyor. Bu amaçla William Carvalho, Sergio Oliveira, William Arao ve Vinicius Souza'nın isimleri Fenerbahçe ile geçerken, Jorge Jesus'un İstanbul'a transfer için ikna etmeye çalıştığı isminse daha büyük ve daha sükseli olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe'den Avrupa'yı sallayacak hamle! Jorge Jesus, Danilo Pereira transferi için bizzat devr

DANILO PEREIRA'YI İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Jorge Jesus'un bir süredir Paris Saint-Germain'deki geleceği soru işareti olan Portekizli milli orta saha oyuncusu Danilo Pereira ile görüştüğü belirtildi. Fenerbahçe'nin Danilo'dan olumlu cevap alması durumunda, satışa sıcak bakan PSG ile de görüşeceği öğrenildi.

YORUMLAR
500
Jorge Jesus: 2-0 gibi net bir skorla buradan ayrılıyoruz Jorge Jesus: 2-0 gibi net bir skorla buradan ayrılıyoruz Austria Wien-Fenerbahçe maçının ardından Austria Wien-Fenerbahçe maçının ardından Austria Wien-Fenerbahçe maçından notlar Austria Wien-Fenerbahçe maçından notlar

Son Dakika Spor Fenerbahçe Danilo Pereira'yı renklerine katmak istiyor! Teknik direktör Jorge Jesus devrede - Son Dakika


Advertisement