Fenerbahçe'den yeni arma açıklaması! Medya kuruluşlarından 5 yıldızlı armanın kullanılması istendi - Son Dakika

Fenerbahçe'den yeni arma açıklaması! Medya kuruluşlarından 5 yıldızlı armanın kullanılması istendi

06.07.2022 14:54

Fenerbahçe, resmi hesabından 5 yıldızlı yeni logosunu paylaşınca gündem olmuştu. Sarı Kanarya bu konu hakkında tekrar açıklama yaptı. Fenerbahçe resmi hesabından yaptığı açıklamada: "Kulübümüz, bu sezon itibariyle Türkiye Futbol Federasyonu'nun kurulduğu 1923 yılından bugüne kadar uzanan 100 yıllık sürede kazandığı 28 Türkiye Şampiyonluğu'nun karşılığı olan beş yıldızlı logo kullanımını hayata geçirmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe Kulübü, 5 yıldızlı logo kullanımı hakkında açıklama yaptı. Yapılan bu açıklama çok kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

"KULÜBÜMÜZ 5 YILDIZLI LOGO KULLANIMINI HAYATA GEÇİRMİŞTİR"

Fenerbahçe resmi hesabından yaptığı açıklamada, "Kulübümüz, bu sezon itibariyle Türkiye Futbol Federasyonu'nun kurulduğu 1923 yılından bugüne kadar uzanan 100 yıllık sürede kazandığı 28 Türkiye Şampiyonluğu'nun karşılığı olan beş yıldızlı logo kullanımını hayata geçirmiştir. Değerli paydaşlarımız olan tüm basın yayın kurum ve kuruluşlarından, Kulübümüzün bu kararına hassasiyetle yaklaşmalarını; armamızı mecralarında aşağıda yer alan şekliyle kullanmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
SPOR Berke Özer: Kariyerimi Avrupa'da sürdürmek istiyorum SPOR Berke Özer: Kariyerimi Avrupa'da sürdürmek istiyorum UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları yarın oynanacak UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları yarın oynanacak Menemen FK iklimde öncü olacak Menemen FK iklimde öncü olacak

Son Dakika Spor Fenerbahçe'den yeni arma açıklaması! Medya kuruluşlarından 5 yıldızlı armanın kullanılması istendi - Son Dakika


Advertisement