Fenerbahçe maçı öncesi Galatasaray'a Morutan'dan kötü haber - Son Dakika

Fenerbahçe maçı öncesi Galatasaray'a Morutan'dan kötü haber

16.11.2021 15:50

Romanya Milli Takımı'nın Liechtenstein ile oynadığı maçın ardından sağ üst arka adale grubunda ağrı hisseden Olimpiu Morutan antrenmanda yer almadı. Morutan'ın derbide oynama ihtimali düşük.

Milli maçlar sonrası Süper Lig'de Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatasaray'da hazırlıklar sürüyor. Romanya Milli Takımı'na giden Cicaldau ve Morutan, döndü. Morutan çalışmalara katılmadı. Sarı-Kırmızılı kulüp, Morutan'ın sakatlığı olduğunu açıkladı.

Milli Takım yaramadı! Derbi öncesi Galatasaray'a Morutan'dan kötü haber

SON ANA KADAR BEKLENİLECEK

Romanya Milli Takımı'nın Liechtenstein ile oynadığı maçın ardından sağ üst arka adale grubunda ağrı hisseden Olimpiu Morutan antrenmanda yer almadı. Oyuncunun idman programı hakkındaki değerlendirmesi gerçekleştirilecek tetkiklerin ardından yapılacak.

YARIN DEVAM

Galatasaray, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını yarın saat 11.00'de yapacağı antrenmanla sürdürecek.

YORUMLAR
500
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi duyurdu! Yayıncı kuruluşunda her hafta hakem performansları değerlendirilecek TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi duyurdu! Yayıncı kuruluşunda her hafta hakem performansları değerlendirilecek Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'a sponsor oluyor Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'a sponsor oluyor Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'a sponsor oluyor Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'a sponsor oluyor

Son Dakika Spor Fenerbahçe maçı öncesi Galatasaray'a Morutan'dan kötü haber - Son Dakika


Advertisement