Fenerbahçeli futbolcular, ıslıklara alkışla karşılık verdi, Ali Koç "Gereksiz hareket" dedi - Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, ıslıklara alkışla karşılık verdi, Ali Koç "Gereksiz hareket" dedi

25.10.2021 12:39

Fenerbahçeli futbolcular maç sonuna doğru ıslıklar arasında kaldı. Takım sahayı gezip, ıslıklara alkışla karşılık verdi. Başkan Ali Koç, maç sonunda takımın gösterdiği tepkiye, "Gereksiz hareket oldu" yorumunu yaptı.

Fenerbahçeli futbolculara deplasman değil Kadıköy kabus oldu. 7 yıllık şampiyonluk hasreti taraftarda sabırsızlık yarattı. En kötü olumsuzlukta ve hatada maçın başında dahi uğultu yükselmesi futbolcuları baskı altına aldı.

ALKIŞLA KARŞILIK

İkinci yarının son anlarında ıslıklar eşliğinde oynayan takım maçı kaybetti. F.Bahçeli futbolcular ıslıklara rağmen tribünlerin ayağına kadar gitti. Futbolcular, tepkili taraftarlara alkışla karşılık verdi. Başkan Ali Koç bu olay için, "Gereksiz hareket oldu" yorumunu yaptı.

"HAK ETMEDİK"

Fenerbahçeli futbolcular, bu maçta mücadele ettiğini ve ıslıklanacak bir karakter ortaya koymadığını düşünüyor. Spor yorumculuları da takımın mücadele ettiğini, ancak teknik anlamda yetersizlik olduğu görüşünde birleşti.

Fenerbahçeli futbolcular, ıslıklara alkışla karşılık verdi, Ali Koç Gereksiz hareket dedi

Son Dakika Spor Fenerbahçeli futbolcular, ıslıklara alkışla karşılık verdi, Ali Koç 'Gereksiz hareket' dedi - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Stefan Kuntz'dan zorlu kura sonrası ilk açıklama: En zor yol C yoluydu, biz de oradayız 19:32 Son Dakika: Stefan Kuntz'dan zorlu kura sonrası ilk açıklama: En zor yol C yoluydu, biz de oradayız CHP'li vekili dinleyen Devlet Bahçeli, MHP'nin reddettiği teklif için yeni bir talimat verdi 17:16 CHP'li vekili dinleyen Devlet Bahçeli, MHP'nin reddettiği teklif için yeni bir talimat verdi Oscar ödüllü Oyuncu Casey Affleck'in, 23 yaş küçük sevgilisiyle romantik anları 15:39 Oscar ödüllü Oyuncu Casey Affleck'in, 23 yaş küçük sevgilisiyle romantik anları
Hasan Can Kaya'ya Belediye'den kahkaha attıran cevap: Seni de bekleriz bebiş 14:35 Hasan Can Kaya'ya Belediye'den kahkaha attıran cevap: Seni de bekleriz bebiş Cezaevinden yeni çıkan adam, eski karısını dövüp saçlarını kesti 14:21 Cezaevinden yeni çıkan adam, eski karısını dövüp saçlarını kesti A Milli Takımımız için kura günü! 13:37 A Milli Takımımız için kura günü!
Meral Akşener'den suç örgütü lideri Sedat Peker açıklaması: Sen nelere kadirmişsin 12:12 Meral Akşener'den suç örgütü lideri Sedat Peker açıklaması: Sen nelere kadirmişsin Müslüme vakasında her detay mide bulandırıcı! Dede, 14 yaşındaki ablanın da öz babası çıktı! 11:42 Müslüme vakasında her detay mide bulandırıcı! Dede, 14 yaşındaki ablanın da öz babası çıktı!
Advertisement