Ferdi'ye Milli Takım kapısı kapanıyor mu? Hamit Altıntop'la ters düşecek sözler söyledi - Son Dakika

Ferdi'ye Milli Takım kapısı kapanıyor mu? Hamit Altıntop'la ters düşecek sözler söyledi

20.10.2021 15:58

Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop'un, "Pazarlık ve tercih ihtimallerini düşünemezsiniz. Ben bu konuda çok hassasım, mesele bayrak" ifadelerinden sonra Ferdi'den bir o kadar ters düşecek açıklamalar geldi. Genç futbolcu, "3 ülke için oynayabilirim. Sabırlı kalacağım ve tercihimi yapacağım" dedi. Ferdi Kadıoğlu bir an evvel kararını iletmezse Milli Takım kapısı kapanabilir.

Son zamanların en çok konuşulan olayı Ferdi Kadıoğlu'nun hangi ülkenin formasını giyeceği tartışması yeniden hararetlenecek gibi.

Ferdi Kadıoğlu için Milli Takım kapısı kapanıyor mu? Hamit Altıntop'la ters düşecek ifadeler kullandı

TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, geçtiğimiz günlerde, "Milli Takım pazarlık yeri değildir. Tercih konusu yapılamaz. Ben bu konuda çok hassasım, daha ağır konuşmak istemiyorum" ifadelerini kullanmıştı. Ferdi, adeta Altıntop'un açıklamalarına ters düşecek ifadeler kullandı.

Ferdi Kadıoğlu için Milli Takım kapısı kapanıyor mu? Hamit Altıntop'la ters düşecek ifadeler kullandı

"SAKİN KALACAĞIM"

Ferdi bu konuyla ilgili, "Milli takım zor bir karar. 3 seçeneğim var, henüz karar vermedim. Yapmam gereken sabırlı davranıp doğru kararı vermek" ifadelerini kullandı.

Ferdi'ye Milli Takım kapısı kapanıyor mu? Hamit Altıntop'la ters düşecek sözler söyledi

Son Dakika Spor Ferdi'ye Milli Takım kapısı kapanıyor mu? Hamit Altıntop'la ters düşecek sözler söyledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Babasının öldüresiye dövdüğü 2 aylık bebeğin yaşadığı ev görüntülendi 18:50 Babasının öldüresiye dövdüğü 2 aylık bebeğin yaşadığı ev görüntülendi Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim 17:39 Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı 16:17 Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti
FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler!
Advertisement