Galatasaray'da kritik gün - Son Dakika

Galatasaray'da kritik gün

25.03.2022 10:53
Galatasaray'da kritik gün

Galatasaray Spor Kulübü 2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu yarın yapılacak.

Galatasaray Spor Kulübü 2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu yarın yapılacak. Eski başkan merhum Mustafa Cengiz'in son dönemi ile mevcut başkan Burak Elmas'ın ilk döneminin oylanacağı genel kurulda gerilimin yüksek olması bekleniyor. Genel kurul öncesi son divan toplantısında başkan Burak Elmas'a istifa çağrıları yapılırken, Elmas vicdanlarının rahat olduğunu belirtti.

GECEYE KADAR SÜRECEKGalatasaray'da genel kurul divan başkanlığının oluşturulmasının ardından yarın saat 10.00'da Lütfu Kırdar Kongre Merkezi'nde başlayacak genel kurul geç saatlere kadar devam edecek. Önce Mustafa Cengiz dönemi sonrasında Burak Elmas dönemi idari ve mali açıdan oylanacak. Oylamaların kapalı olması beklenirken, Burak Elmas dönemi ibra edilmezse tüzüğe göre seçim kararı alınması gerekecek. Elmas daha önce olası bir ibrasızlıkta tüzüğün gerekliliğini yapacağını söylemişti.


YORUMLAR
500
Galatasaray'ın bütçe toplantısının tarihi belli oldu Galatasaray'ın bütçe toplantısının tarihi belli oldu Son dakika haberi | Altay: 'Kazımcan Karataş'ın transferi konusunda Galatasaray Spor Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır.' Son dakika haberi | Altay: 'Kazımcan Karataş'ın transferi konusunda Galatasaray Spor Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır.'
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Galatasaray'da kritik gün - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement