Galatasaray'da Muslera endişesi! FIFA soruşturma açtı - Son Dakika

Galatasaray'da Muslera endişesi! FIFA soruşturma açtı

05.12.2022 19:58

Dünya Kupası'nda Uruguay-Gana maçının ardından yaşananlarla ilgili Fernando Muslera ve 3 takım arkadaşı hakkında FIFA tarafından soruşturma başlatıldı. Bu cezadan Galatasaray da etkilenebilir.

Uruguay'ın Gana ile oynadığı maçta yaşanan olaylarla ilgili FIFA soruşturma başlattı. Karşılaşmanın ardından Muslera, Cavani, Jose Gimenez ve Diego Godin, hakemlere ağır yüklenmişti. Cavani de VAR monitörünü yumruklamıştı.

CEZA GELMESİ YÜKSEK İHTİMAL

FIFA Disiplin Komisyonu; Muslera, Cavani, Gimenez ve Godin hakkınta soruşturma başlattı. Maç cezası alması beklenen Muslera, bu cezayı Galatasaray'da çekebilir.

Galatasaray'da Muslera krizi! FIFA soruşturma başlattı

FORMA ŞANSI BULAMADI

Muslera, ülkesinin oynadığı 3 maçta da forma şansı bulamadı. Tecrübeli kaleci, Dünya Kupası'nı süre alamadan tamamlamış oldu.

YORUMLAR
500
Galatasaray'da Muslera'nın ayağında kanama ve kısmi çökme tespit edildiği açıklandı Galatasaray'da Muslera'nın ayağında kanama ve kısmi çökme tespit edildiği açıklandı Galatasaraylıların yüreği kan ağlıyor! Muslera koltuk değnekleriyle zor yürüyor Galatasaraylıların yüreği kan ağlıyor! Muslera koltuk değnekleriyle zor yürüyor Muslera koltuk değnekleriyle stattan ayrıldı Muslera koltuk değnekleriyle stattan ayrıldı

Son Dakika Spor Galatasaray'da Muslera endişesi! FIFA soruşturma açtı - Son Dakika


Advertisement