Güneşspor Kulübü salon sporlarını da hayata geçiriyor - Son Dakika

Güneşspor Kulübü salon sporlarını da hayata geçiriyor

17.11.2021 11:00
Güneşspor Kulübü salon sporlarını da hayata geçiriyor

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren Güneşspor kulübü yetkilileri saha sporlarının yanında salon sporlarını da hayata geçirmek için harekete geçti.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren Güneşspor kulübü yetkilileri saha sporlarının yanında salon sporlarını da hayata geçirmek için harekete geçti.

Güneşspor Kulübü Başkanı Ümit Kök, kulüplerinin salon sporları branşlarına dart ve bocceyi de katma gayretlerinin sonuç verdiğini söyledi. Yaptıkları görüşmeler sonucunda Dart Antrenörü Özlem Torunlar ve Bocce Antrenörü İsmail Torunlar ile anlaşma sağladıklarını Başkan Ümit Kök, "İlçemize bu branşlarda nice başarılar kazandırmak ve tüm vatandaşlarımızın ilgisini bu branşlara çekmek istiyoruz. Ümit ediyoruz ki her geçen gün bu iki branşın tanıtımını sağlayıp ilçemizi iller arasında temsil edip milli takımımıza nice sporcuları kazandıracağız. Dart branşımızın kurs kayıtları başlamış olup her yaştan vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz. Kurslarımız kulübümüzün sosyal tesisi Şeyh Şamil kafeteryasında gerçekleşecektir" dedi.

"Amacımız kulübümüzü ve sporcularımızı ulusal ve uluslararası alanda temsil etmek"

Güneşspor Kulübü Dart Antrenörü Özlem Torunlar ise yaptığı açıklamada "Öncelikle bana bu görevi layık gören Güneşspor Kulübü Başkanı Ümit Kök ve yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Güneşspor Kulübü gibi hedefleri olan, gençliğe önem veren ve her zaman yanlarında olan köklü bir kulüpte görev almak gurur verici. Amacımız branşlarımızı en iyi şekilde tanıtıp kulübümüzü ve sporcularımızı ulusal ve uluslararası alanda temsil etmek olacak. Bu vesile ile tüm halkımızı yaş gözetmeksizin kulübümüzde açılan kurslarımıza bekliyoruz" diye belirtti. - BİLECİK

YORUMLAR
500
Milletvekili Yağcı ve İl Başkanı Yıldırım'dan pazar ziyareti Milletvekili Yağcı ve İl Başkanı Yıldırım'dan pazar ziyareti Yaşar Tüzün'den CHP'den İhraç Edilen Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'e 11 Soru Yaşar Tüzün'den CHP'den İhraç Edilen Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'e 11 Soru Geleneksel şenliğe yoğun ilgi gösterildi Geleneksel şenliğe yoğun ilgi gösterildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Güneşspor Kulübü salon sporlarını da hayata geçiriyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement