Herkes Galatasaray'a imza atmasını beklerken, Vedat Muriqi tercihini Club Brugg'den yana kullandı - Son Dakika

Herkes Galatasaray'a imza atmasını beklerken, Vedat Muriqi tercihini Club Brugg'den yana kullandı

06.07.2022 20:04

Galatasaray'a transfer olacağı konuşulan Vedat Muriqi'in, Club Brugge'e transferi an meselesi. Lazio forması giyen Kosovalı golcü için Belçika ekibinin 9 milyon euro ve bonuslar ödeyeceği öne sürüldü..

Geçen sezonun devre arasını Mallorca'da kiralık geçiren ve bonservisi Lazio'da olan Vedat Muriqi, Club Brugge'e transfer olmaya hazırlanıyor.

YENİ ROTASI BELÇİKA

Sporx'in Voetbal Primeur'dan aktardığı habere göre, Beşiktaş'tan ayrılan Cyle Larin'i kadrosuna katan Club Brugge'nin Kosovalı futbolcuyu da kadrosuna katmak üzere olduğu ifade edildi. Club Brugge'nin bu transfer için Lazio'ya bonservis olarak 9 milyon euro ve bonuslar ödeyeceği kaydedildi.

SEZONUN YARISINI LA LIGA'DA GEÇİRDİ

Geçen sezonun yarısını Lazio'da geçiren Vedat Muriqi burada 1 asist yaparken hiç gol atamadı. Kosovalı golcü sezonun ikinci yarısını geçirdiği Mallorca'da ise 15 maçta 4 gol ve 3 asistlik performans gösterdi.

YORUMLAR
500
İSTANBUL-BEŞİKTAŞ'TA OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI TATBİKAT YAPILDI İSTANBUL-BEŞİKTAŞ'TA OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI TATBİKAT YAPILDI Beşiktaşlı yönetici Seyit Ateş, Alanyaspor maçını değerlendirdi Açıklaması Beşiktaşlı yönetici Seyit Ateş, Alanyaspor maçını değerlendirdi Açıklaması Sanchez Mateos: 3-0'dan 3-3'e getirmek kolay değildi Sanchez Mateos: 3-0'dan 3-3'e getirmek kolay değildi

Son Dakika Spor Herkes Galatasaray'a imza atmasını beklerken, Vedat Muriqi tercihini Club Brugg'den yana kullandı - Son Dakika


Advertisement