İnan: "Bize Zarar Verdi" - Son Dakika

İnan: "Bize Zarar Verdi"

25.07.2015 22:23
İnan: "Bize Zarar Verdi"

Galatasaray’ın tecrübeli kaptanı Selçuk İnan, Udinese ile oynanan hazırlık karşılaşmasının yaşanan olaylar sebebiyle iptal edilmesini değerlendirdi.

Galatasaray'ın tecrübeli kaptanı Selçuk İnan, Udinese ile oynanan hazırlık karşılaşmasının yaşanan olaylar sebebiyle iptal edilmesini değerlendirdi. İnan, "Gereksiz sevgi gösterisi herkese zarar veriyor. Bize de zarar verdi" dedi.

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Velden kasabasında sürdüren sarı-kırmızılılar, İtalyan ekibi Udinese ile hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geldi. Wörthersee Stadyumu'nda oynanan mücadelenin 34. dakikasında Galatasaray'ın koruduğu kale arkasında bulunan bir grup sarı-kırmızılı taraftar, sahaya patlayıcı madde attı. Atılan patlayıcı maddelerin ardından takımlar soyunma odasına girdi. Ardından maçın hakemi mücadeleyi iptal etti.

"BİZE ZARAR VERDİ"

Yaşanmaması gereken olaylar yaşadıklarını ifade eden kaptan Selçuk İnan, "Çok üzgünüz. Birkaç kişinin yapmış olduğu bir yanlış herkese mal etmek doğru olmaz. Bütün taraftarlara mal edilemez. Biz böyle insanlar değiliz. Artık yurt dışında insanlar bu tür olayları gördüğü zaman genelleme yapıyorlar, 'Türkler böyle' diye. Biz öyle insanlar değiliz. Aslında biz eğlenen, mutlu olan insanlarız. Buraya gelip, çayımızı, kahvemizi alıp sadece bunun zevkini yaşamak doğru olsa gerek. Birkaç arkadaşın yapmış olduğu gereksiz sevgi gösterisi herkese zarar veriyor. Bize zarar verdi, biz buraya hazırlanmaya geldik. Hazırlık maçımız vardı ve yarım kaldı. Zaten rakip takımın hocası da güvenli olmadığı için maça çıkmak istemedi. Bu aslında gülünç bir durum. Bunlardan dersler çıkarmalıyız. Bunu yapan arkadaşlara uyarı da haddime değil ama onlardan bir ricam; futbol güzel bir oyun. İnşallah bundan sonra böyle olaylar yaşanmayacak. Bundan yeterince dilimizde yandı" dedi. - VELDEN

YORUMLAR
500
Görme engeli spora olan tutkusundan vazgeçirmedi Görme engeli spora olan tutkusundan vazgeçirmedi Sutopu: Spor Toto Süper Lig final serisi Sutopu: Spor Toto Süper Lig final serisi Galatasaray kafilesi Antalya'da Galatasaray kafilesi Antalya'da
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor İnan: 'Bize Zarar Verdi' - Son Dakika


Advertisement