İpeksi Dokunuş Projesi ile Gençler Madalya Kazanıyor - Son Dakika

İpeksi Dokunuş Projesi ile Gençler Madalya Kazanıyor

İpeksi Dokunuş Projesi ile Gençler Madalya Kazanıyor
Son Güncelleme: 27.05.2023 10:57

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, İpeksi Dokunuş ile Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller Projesi çerçevesinde sporla tanışan gençlerin madalya kazanmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Proje sayesinde gençler kötü alışkanlıklardan uzak tutulurken, sporcular da madalya almaya devam ediyor.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, İpeksi Dokunuş ile Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller Projesi çerçevesinde sporla tanışan gençlerin madalya kazanmalarına ilişkin, "Gençlerimizi zehirlemek isteyenleri bir bir yakalarken, bir yandan da gençlerimizi hayatlarında yalnız bırakmıyoruz" dedi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından koordine edilen İpeksi Dokunuş ile Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller Projesi meyvelerini vermeye devam ediyor. Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için başlatılan projede, sporcular madalya almaya devam ediyor.

"Kararlıyız, hiçbir gencimizi kaybetmeyeceğiz"

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, yaptığı açıklamada sporcuların mutluluklarına ortak olarak, "Kararlıyız hiç bir gencimizi kaybetmeyeceğiz. Gençlerimizi zehirlemek isteyenleri bir bir yakalarken bir yandan da gençlerimizi hayatlarında yalnız bırakmıyoruz. Emniyetimizin gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak sporu sevdirmek için yaptığı muhteşem proje tüm hızıyla sürüyor. Tebrikler" dedi. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor İpeksi Dokunuş Projesi ile Gençler Madalya Kazanıyor - Son Dakika


Advertisement