Katarlılar büyük balığa oynuyor! David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif - Son Dakika

Katarlılar büyük balığa oynuyor! David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif

24.10.2021 13:32

Katar, 2022 Dünya Kupası'nda organizasyonun yüzü olması için David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif götürdü. Beckham, bu teklifi kabul ederse 10 yıl boyunca ülkenin turizm ve kültür tanıtımını da üstlenecek.

Katar, spor yüzünü İngiliz efsanesi David Beckham'ın olmasını istiyor. 2022'de ülkede düzenlenecek Dünya Kupası'nda David Beckham, bu teklifi kabul etmesi halinde ülkenin elçisi olacak. Xavi, Eto'9, Cafu gibi yıldızlar da Dünya Kupası'nın tanımını sağlayacak.

Katarlılar çıldırdı! David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif

KÜLTÜR TANITIMINDA YER ALACAK

Gelecek ay resmi olarak açıklanacak ve 10 yıl sürecek anlaşma kapsamında Beckham'ın Dünya Kupası'nın yüzü olmasının yanı sıra, Katar'da Turizm ve kültür tanıtımlarında da aktif rol alacağı belirtildi.

Katarlılar çıldırdı! David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif
Katarlılar büyük balığa oynuyor! David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif

Son Dakika Spor Katarlılar büyük balığa oynuyor! David Beckham'a 180 milyon euroluk teklif - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı 18:15 Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı
Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı 17:59 Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! 16:17 Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı 14:35 Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! 13:14 Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı 12:10 Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor 11:24 Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor
Advertisement