Dünya devleri birer birer reddediyor! Milan ve Inter de Cristiano Ronaldo transferine kapıyı kapadı - Son Dakika

Dünya devleri birer birer reddediyor! Milan ve Inter de Cristiano Ronaldo transferine kapıyı kapadı

14.08.2022 17:01

Manchester United'daki kötü gidişat ve Şampiyonlar Ligi arenasında oynama isteği sebebiyle ayrılık kararı alan Cristiano Ronaldo, dünya devleri tarafından birer birer reddedilmeye devam ediyor. Son olarak menajeri Jorge Mendes tarafından Milan ve Inter'e önerilen Ronaldo bir kez daha tercih edilmedi. 37 yaşındaki yıldız oyuncunun çaldığı her kapının yüzüne kapanması futbolseverleri hayrete düşürdü.

Yıllar sonra döndüğü Manchester United'da beklediğini bulamayan ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı bir kulübe transfer olmak isteyen Cristiano Ronaldo, bir kez daha reddedildi.

EN BÜYÜK PROBLEM YÜKSEK MAAŞI

Sporx'in İtalyan basınından aktardığı habere göre, Portekizli yıldızın menajeri Jorge Mendes'in, birkaç hafta önce oyuncusunu iki İtalyan ekibine önerdiği belirtildi. Ancak iki kulübün, hem farklı projeleri, hem de 37 yaşındaki yıldızın 24 milyon euroluk yıllık ücreti nedeniyle bu transferi kibarca geri çevirdiği aktarıldı.

DÜNYA DEVLERİ, RONALDO'YU İSTEMİYOR

Ronaldo'nun, daha önce de; Barcelona, Bayern Münih ve Chelsea gibi ekipler tarafından reddedildiği öne sürülmüştü.

YORUMLAR
500
Cristiano Ronaldo'nun yedek kulübesindeki hali sosyal medyada olay oldu Cristiano Ronaldo'nun yedek kulübesindeki hali sosyal medyada olay oldu Gösterdiği performansla İtalya'da ayın oyuncusu seçilen Kim Min-Jae, Manchester United'ın radarına girdi! Serbest kalma bedelini ödemeye hazırlar Gösterdiği performansla İtalya'da ayın oyuncusu seçilen Kim Min-Jae, Manchester United'ın radarına girdi! Serbest kalma bedelini ödemeye hazırlar Son dakika haber: Manchester derbisinde kazanan City Son dakika haber: Manchester derbisinde kazanan City

Son Dakika Spor Dünya devleri birer birer reddediyor! Milan ve Inter de Cristiano Ronaldo transferine kapıyı kapadı - Son Dakika


Advertisement