Cristiano Ronaldo'nun altyapısından yetiştiği takıma gideceği öne sürüldü - Son Dakika

Cristiano Ronaldo'nun altyapısından yetiştiği takıma gideceği öne sürüldü

18.08.2022 14:42

Manchester United'dan ayrılmak isteyen Cristiano Ronaldo'nun hangi takıma transfer olacağı spor dünyasında uzun en çok konuşulan konular arasında. Teknik direktör Erik ten Hag ile de sorunlar yaşayan Ronaldo'nun altyapısından yetiştiği Sporting Lizbon forması giyebileceği iddia edildi.

2021 yılında Juventus'tan ayrılarak Manchester United'ın yolunu tutan Cristiano Ronaldo, sezon içerisinde istatistik olarak iyi bir performans sergilese de takım beklentilerin uzağında kalmıştı. Bazı eleştirmenler bu durumdan Ronaldo'yu sorumlu tutarken bazıları ise takımın defans hattına ağır eleştirilerde bulunmuştu. Yeni sezonun başlaması ile daha da derinleşen krizde, Cristiano Ronaldo takımdan ayrılmak istemiş, ancak kendisine uygun bir takım bulamamıştı.

ERİK TAN HAG İLE SORUNLAR YAŞADI

Öte yandan Cristiano Ronaldo, takımının Tayland'da gerçekleştirdiği hazırlık kamplarına katılmadı. Takımın yeni teknik direktörü ile de sorunlar yaşayan Ronaldo, hazırlık maçında oyundan alınınca, maçın devre arasında stattan ayrılmıştı.

PORTEKİZ'E DÖNEBİLİR

Dış basına yansıyan haberlerde ise, Ronaldo'nun altyapısından yetiştiği, Sporting Lizbon'a gideceği yazıldı. Bir süredir Bayern Munih, Real Madrid, Atletico Madrid gibi takımlardan olumsuz dönüş alan Ronaldo'nun bu teklife sıcak baktığı aktarıldı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Cristiano Ronaldo'nun altyapısından yetiştiği takıma gideceği öne sürüldü - Son Dakika


Advertisement