Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Manisa'da Hakem Uygar Yakup Olgar'ın Nikah Töreni Göz Kamaştırdı - Son Dakika

Manisa'da Hakem Uygar Yakup Olgar'ın Nikah Töreni Göz Kamaştırdı

Manisa'da uzun yıllar hakemlik yapan Uygar Yakup Olgar'ın nikah töreni, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. TFF gözlemcisi Olgar ve eşi Gülşah Öztatlıcı, futbol hakemlerinin eşliğinde gelerek dünya evine girdi. Nikahı Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi kıyarken, törene Cüneyt Çakır da telefonla bağlanarak tebriklerini iletti. Tören, gelinin '41 yıl sonra evet' demesi ve genç çiftin karı-koca ilan edilmesiyle sona erdi.

01.10.2023 - 12:01,

- Böyle olur hakemlerin nikahı

Gelin ve damat salona hakem heyetinin arkasında Şampiyonlar Ligi müziğiyle girdi

Çiftlerin şahitliğini Süper Lig Hakemi Koray Gencerler yaptı

MANİSA - Manisa'da uzun yıllar hakemlik yapan Türkiye Futbol Federasyonu gözlemcilerinden Uygar Yakup Olgar'ın nikah töreni, davetlilere 'Böyle olur hakemlerin nikahı' dedirtti.

Hakemlik görevinin ardından TFF'de gözlemci olarak çalışan Uygar Yakup Olgar, Yunusemre Belediyesi çalışanlarından Gülşah Öztatlıcı ile dünya evine girdi. Uygar Yakup Olgar ve Gülşah Öztatlıcı çifti, Manisa Millet Çarşısı Konferans Salonu'nda düzenlenen nikah törenine faal futbol hakemleri Tuba Kaya, Kübra Nur Akarsu ve Irmak Tüzen'den oluşan hakem heyetinin arkasından Şampiyonlar Ligi müziğiyle eşliğinde geldi.

Çiftlerin nikahını Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi kıyarken, Süper Lig hakemi Koray Gencerler ve Başak Ustamehmetoğlu da nikah şahitliğini yapan isimler oldu.

Gürcistan Futbol Federasyonu MHK Başkanı Cüneyt Çakır'ın da nikah töreni esnasında telefonla bağlanarak Uygar Yakup Olgar ve Gülşah Öztatlıcı'yı tebrik etmesi törene ayrı bir renk kattı.

Gelin Gülşah Öztatlıcı'nın '41 yıl sonra evet' demesi davetlilerin yüzünü güldürürken, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi'nin genç çiftleri karı-koca ilan etmesiyle nikah töreni sona erdi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Manisa'da Hakem Uygar Yakup Olgar'ın Nikah Töreni Göz Kamaştırdı - Son Dakika


Advertisement