Okan Buruk, Cengiz Ünder'i arayarak Galatasaray'a gelmesi için ikna etmeye çalışacak - Son Dakika

Okan Buruk, Cengiz Ünder'i arayarak Galatasaray'a gelmesi için ikna etmeye çalışacak

17.08.2022 11:48

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un Marsilya'da teknik direktör Tudor'un planları arasında yer almayan Cengiz Ünder ile görüşme yapacağı ifade edildi. Okan Buruk, yıldız futbolcuyu Galatasaray'a transfer olması için ikna etmeye uğraşacak.

Transferde hareketli günler geçiren Galatasaray bu sefer de rotayı Milli yıldız Cengiz Ünder'e çevirdi. Tudor'un Marsilya kadrosunda düşünmediği 25 yaşındaki oyuncunun satın alma opsiyonuyla kiralanması planlanıyor. Transferi gerçekleştirmek için bizzat Okan Buruk'un devreye girdiği öğrenildi.

GALATASARAY MİLLİ YILDIZA TALİP

Fanatik'in haberine göre, Hırvat hocanın oyun sistemine uymadığı gerekçesiyle satış listesine konulan 25 yaşındaki oyuncuya Galatasaray talip oldu.

MİLLİ YILDIZIN ÖNCELİĞİ AVRUPA

Galatasaray, Cengiz'i satın alma opsiyonuyla beraber kiralamaya çalışıyor. Cengiz'in önceliği Avrupa'da kalmak oldu. Bu nedenle Avrupa kulüplerinden gelecek tekliflere ağırlık vermeyi düşünüyor. Öte yandan milli yıldız Cengiz Ünder, Galatasaray'ın ilgisine karşı ise kayıtsız değil.

OKAN BURUK'TAN İKNA TELEFONU

Cengiz Ünder'le, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un bir görüntülü telefon konuşması yapacağı öğrenildi. Okan hocanın bu görüşmede Cengiz'i Galatasaray'a gelmeye ikna etmeye çalışacağı belirtildi.

YORUMLAR
500
ATAŞEHİR'DE TEPKİ ÇEKEN GÖRÜNTÜLERİN ÇEKİLDİĞİ HASTANENİN FAALİYETLERİ DURDURULDU ATAŞEHİR'DE TEPKİ ÇEKEN GÖRÜNTÜLERİN ÇEKİLDİĞİ HASTANENİN FAALİYETLERİ DURDURULDU Android 13 Samsung'a çok yakıştı! Telefonlar hızlandı Android 13 Samsung'a çok yakıştı! Telefonlar hızlandı Musk açıkladı: Her şeyi kapsayan X uygulaması geliyor Musk açıkladı: Her şeyi kapsayan X uygulaması geliyor

Son Dakika Spor Okan Buruk, Cengiz Ünder'i arayarak Galatasaray'a gelmesi için ikna etmeye çalışacak - Son Dakika


Advertisement