Nesrin Baş: Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz - Son Dakika
Spor

Nesrin Baş: Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz

Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli güreşçi Nesrin Baş, Rumen rakibi Alexandra Anghel'i mağlup ederek altın madalyanın sahibi oldu. Baş, başarısını Türk kadınının gücünü göstermek için bir adım olarak değerlendirdi ve hedefinin İstiklal Marşı okutmak ve bayrağı dalgalandırmak olduğunu belirtti. Başarıya ulaşmasında emek veren hocalarına ve ailesine teşekkür etti ve daha güzel başarılara adım adım ilerlemeyi umduğunu ifade etti.

16.02.2024 23:28  Güncelleme: 23:32
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

- Nesrin Baş: "Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz"

İSTANBUL - Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli güreşçi Nesrin Baş, "Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz" dedi.

Avrupa Güreş Şampiyonası kadınlar 72 kilo finalinde Rumen rakibi Alexandra Anghel'i 5-1 mağlup eden Nesrin Baş, altın madalyanın sahibi oldu. Karşılaşma sonrası İhlas Haber Ajansı'na açıklamalarda bulunan Nesrin Baş, "Gerçekten çok mutluyum, gururluyum. Çok çalıştık, çok emek verdik bugünlere gelmek için. Her zaman hayalini kurdum. Hayal ettim ve başardım. Çok mutlu ve gururluyum. Hedefim her zaman İstiklal Marşımızı okutmak ve bayrağımızı dalgalandırmak. Bu genç yaşımda bir de bir ilki başardım. Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz. Beni bugünlere getiren hocalarıma, özellikle aileme çok teşekkür ederim. Dualarınızı eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederim. Ev sahibi ile karşılaşmak zordu. Baskı çoktu. Biz inandık başardık. İnşallah daha güzel başarılara adım adım gideceğim" ifadelerini kulandı.

Nesrin Baş: Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Nesrin Baş: Her zaman Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement