Pereira'nın gidişiyle Fenerbahçeli futbolcular kurtlarını döküyor! - Son Dakika

Pereira'nın gidişiyle Fenerbahçeli futbolcular kurtlarını döküyor!

21.12.2021 14:29

Vitor Pereira'nın ayrılık açıklamasını beğenen Burak Kapacak'tan sonra bir hareket de Pelkas'tan geldi. Dün gece menajeriyle eğlenen Pelkas dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

Fenerbahçe'de Vitor Pereira döneminin son bulması bazı oyuncuların da yüzünü güldürdü. Portekizli teknik adamın şans vermediği yıldızlar Burak Kapacak ve Pelkas, Pereira'nın gidişiyle mesajı açık verdi.

Fenerbahçeli futbolcular kurtlarını döküyor! Pereira'nın gidişiyle bayram ettiler

"SİRTAKİ ZAMANI"

28 yaşındaki Yunan yıldız, Pereira döneminin bittiğini resmen açıklamasının ardından yardımcısı Yusuf Çelen ile birlikte yemeğe gitti. O anları kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Çelen, "Şimdi Sirtaki zamanı!" notunu düştü.

Fenerbahçeli futbolcular kurtlarını döküyor! Pereira'nın gidişiyle bayram ettiler

SİRTAKİ MÜZİĞİ

Yusuf Çelen ayrıca Ülker Stadyumu'nun önünden arabayla geçerken çektiği videoyu Sirtaki müziği ekleyerek paylaştı.

YORUMLAR
500
Sarı-lacivertli formayı son kez giydi! Yıldız futbolcu Berke, Fenerbahçe'ye veda etti! Sarı-lacivertli formayı son kez giydi! Yıldız futbolcu Berke, Fenerbahçe'ye veda etti! Ali Koç hakkında, 'Fener-Trabzon gerginliğini tırmandırdı' iddiasıyla 30 bine yakın, 'Ali Koç yargılansın' hashtagi açıldı Ali Koç hakkında, 'Fener-Trabzon gerginliğini tırmandırdı' iddiasıyla 30 bine yakın, 'Ali Koç yargılansın' hashtagi açıldı Fenerbahçe: 'Dün akşam Fatih Karagümrük ile oynadığımız maçta aldığı darbe sonrası oyundan çıkmak zorunda kalan oyuncumuz Nazım Sangare'nin... Fenerbahçe: 'Dün akşam Fatih Karagümrük ile oynadığımız maçta aldığı darbe sonrası oyundan çıkmak zorunda kalan oyuncumuz Nazım Sangare'nin...

Son Dakika Spor Pereira'nın gidişiyle Fenerbahçeli futbolcular kurtlarını döküyor! - Son Dakika


Advertisement