Prens Selman'dan Fenerbahçe atağı! Newcastle United, Altay Bayındır için adım atıyor - Son Dakika

Prens Selman'dan Fenerbahçe atağı! Newcastle United, Altay Bayındır için adım atıyor

19.10.2021 17:53

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Mohammed bin Selman önderliğindeki konsorsiyum tarafından alınan Newcastle United gözünü Fenerbahçe'nin kalecisi Altay Bayındır'a dikti. Ocak ayında transfer operasyonuna başlayacak siyah-beyazlılar, kış ayı için bütçeyi 60 milyon euro olarak açıkladı. Ajax'ın da peşinde olduğu milli kaleciyi Newcastle United'ın renklerine bağlaması için 20 milyon euroyu gözden çıkarmaya hazırlanıyor.

Uzun süren görüşmelerin ardından Suudi Arabistan Veliaht Prensi Mohammed bin Selman, Newcastle United'ı 300 milyon euro bedelle satın aldı. Transferde yol haritası merakla beklenenen Premier Lig ekibi, Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır'ı listesine aldı.

PRENS SELMAN'IN 20 MİLYON EUROYU GÖZDEN ÇIKARMASI LAZIM

Haber Global'in haberine göre; Prens Selman'ın sahibi olduğu Newcastle United, Fenerbahçe'nin milli kalecisi Altay Bayındır'ı izliyor. Fenerbahçe ilk 8 haftalık periyodu lider olarak geçerken, bunda Süper Lig'in en az gol yiyen iki kalecisinden biri olarak Altay Bayındır büyük rol oynadı. Altay için Fenerbahçe cephesi de hazırlık yaparken, yıldız eldiven için 20 milyon euro fiyat biçilmişti. Eğer Newcastle United da Altay'ı istiyorsa en az 20 milyon euroyu gözden çıkarmak durumunda kalacak.

Prens Selman'dan Fenerbahçe atağı! Newcastle United, Altay Bayındır için adım atıyor

Son Dakika Spor Prens Selman'dan Fenerbahçe atağı! Newcastle United, Altay Bayındır için adım atıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'dan asgari ücret önerisi: En az yüzde 50 zam yapılmalı 18:33 Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'dan asgari ücret önerisi: En az yüzde 50 zam yapılmalı
Son Dakika! SMA Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan açıklama: Evlilik öncesi SMA taraması zorunlu hale geliyor 18:32 Son Dakika! SMA Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan açıklama: Evlilik öncesi SMA taraması zorunlu hale geliyor Uludağ'da kayak eğitiminin saati 450 lira 18:30 Uludağ'da kayak eğitiminin saati 450 lira Son Dakika! Suriye Parlamentosu'nun Hatay açıklamasına Dışişleri'nden tepki: Hadsizlik 18:17 Son Dakika! Suriye Parlamentosu'nun Hatay açıklamasına Dışişleri'nden tepki: Hadsizlik Gaziantep'te babası tarafından dövülen Cihan bebekten sevindiren haber 16:41 Gaziantep'te babası tarafından dövülen Cihan bebekten sevindiren haber Tanju Özcan'dan Erdoğan'ın faizle mücadelesine destek: En yakın silah arkadaşı olarak görev almaya hazırım 15:25 Tanju Özcan'dan Erdoğan'ın faizle mücadelesine destek: En yakın silah arkadaşı olarak görev almaya hazırım Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli 14:19 Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? 12:58 Merkez Bankası ne kadar dolar sattı?
Advertisement