PSG, Messi'ye Barcelona'dan daha yüksek bir maaş teklif etti - Son Dakika

PSG, Messi'ye Barcelona'dan daha yüksek bir maaş teklif etti

02.07.2021 23:20

Barcelona ile sözleşmesi sona eren Messi, Fransız devi PSG'ye çok yakın. Avrupa basınında çıkan haberlerde 34 yaşındaki Arjantinli starın, Neymar'la aynı takımda top koşturacağı iddiaları güçlü şekilde dile getiriliyor. İspanyol basınından AS, PSG'nin Messi'ye Barcelona'dan daha yüksek bir maaş teklif ettiğini ve her şeyin olumlu ilerlediğini yazdı.

Lionel Messi adım adım PSG'ye. Arjantinli süper star, Barcelona'nın sözleşme uzatma görüşmelerine cevap vermedi ve boşa çıktı. Barcelona'da mutsuz olduğunu sıkça dile getiren 34 yaşındaki star, Neymar ile PSG'de oynamaya çok sıcak bakıyor.

PSG, Messi'ye Barcelona'dan daha yüksek bir maaş teklif etti

DAHA FAZLASINI VERDİLER

İspanyol basınından AS, PSG'nin Messi'ye Barcelona'dan daha yüksek bir maaş teklif ettiğini ve her şeyin olumlu ilerlediğini yazdı. Lionel Messi'nin PSG formasını giyme ihtimali çok kuvvetli gözüküyor.

YA TAKIM YA MESSİ

Barcelona ekonomik olarak da eskisi kadar iyi durumda değil. Messi'ye yapılacak sözleşme nedeniyle takımdan birçok futbolcunun ayrılması gerekiyor. Ayrıca Messi, kadroya kaliteli futbolcuların katılmasını istiyor. Tüm etkenler Messi'nin Barcelona'da devam etme durumunu zayıf kılıyor.

YORUMLAR
500
Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı Fenerbahçeli Arda Güler'in Kasımpaşa'ya attığı gol Messi'ye benzetildi Fenerbahçeli Arda Güler'in Kasımpaşa'ya attığı gol Messi'ye benzetildi Suudi Arabistan'da idam cezası alan 15 yaşındaki Muhammed'in ailesinden ülkenin turizm elçisi Messi'ye çağrı: Lütfen oğlumuzu kurtar Suudi Arabistan'da idam cezası alan 15 yaşındaki Muhammed'in ailesinden ülkenin turizm elçisi Messi'ye çağrı: Lütfen oğlumuzu kurtar

Son Dakika Spor PSG, Messi'ye Barcelona'dan daha yüksek bir maaş teklif etti - Son Dakika


Advertisement