Rüzgar Sörfü: Slalom Türkiye Ligi - Son Dakika

Rüzgar Sörfü: Slalom Türkiye Ligi

31.07.2018 15:23
Rüzgar Sörfü: Slalom Türkiye Ligi

Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi'nde ikinci etap, İzmir'in Dikili ilçesinde düzenlenecek Çandarlı yarışları ile devam edecek.

Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi'nde ikinci etap, İzmir'in Dikili ilçesinde düzenlenecek Çandarlı yarışları ile devam edecek.

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesinden yapılan açıklamaya göre, ilk etabı Ayvalık Çamlık Sahil Şeridi'nde düzenlenen Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi'nin ikinci etabı Dikili'de gerçekleştirilecek.

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) ve Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi koordinasyonunda Ayvalık Belediyesi, Dikili Belediyesi ve Çeşme Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilen organizasyonda ikinci etap, 2-5 Ağustos tarihlerinde Çandarlı Doğu Limanı'nda düzenlenecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, geçen yıl da ev sahipliği yaptıkları yarışların oldukça başarılı geçtiğini belirterek, bu seneki organizasyona da çok sayıda vatandaşın ilgi göstermesini beklediklerini kaydetti.

TYF Başkanı Özlem Akdurak ise yarışlara katılacak tüm sporculara başarı diledi, sörf tutkunlarını Dikili yarışlarına davet etti.

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk de Dikili'nin rüzgar sörfü sporuna sahip çıktığını belirterek, yarışların Ege kıyılarındaki tatil sezonuna renk kattığını aktardı.

YORUMLAR
500
Gazeteci Ziynet Sertel Mezarı Başında Anıldı Gazeteci Ziynet Sertel Mezarı Başında Anıldı Masterchef Türkiye Şampiyonu Değişimiyle Olay Oldu Masterchef Türkiye Şampiyonu Değişimiyle Olay Oldu MÜSİAD'ın 'İzmir Dost Meclisi' toplantısı yapıldı MÜSİAD'ın 'İzmir Dost Meclisi' toplantısı yapıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Rüzgar Sörfü: Slalom Türkiye Ligi - Son Dakika


Advertisement