Sabah Camide, Öğleden Sonra Sporda - Son Dakika
Spor

Sabah Camide, Öğleden Sonra Sporda

Sabah Camide, Öğleden Sonra Sporda

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Tokat İl Müftülüğü işbirliği içerisinde Yaz Kur’an kurslarına gelen öğrencilere ücretsiz sportif etkinlikler düzenleniyor.

19.07.2017 11:07

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Tokat İl Müftülüğü işbirliği içerisinde Yaz Kur'an kurslarına gelen öğrencilere ücretsiz sportif etkinlikler düzenleniyor.

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Tokat'ta sporun tabana yayılarak, daha geniş kitlelere ulaşması ve bu hedefler doğrultusunda Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde çalışmalarının devam ettiğini vurgulayarak, Tokat Müftülüğü kontrolünde il genelinde Kuran'ı Kerim kurslarına katılan 550 öğrenciye çeşitli branşlarda yaz kursları verildiğini söyledi. Çağlar: "Tokat Merkezde Kur'an-ı Kerim Kurslarına devam eden toplam 550 öğrenciye Kur-an'ımı Okuyorum Sporumu Yapıyorum sloganı ile yaz Kur-an Kursları Sportif etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Katılım sağlayan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, Ali Yücel Spor Salonunda bulunan Sentetik ve Çim Futbol Sahamızda kurum antrenörlerimiz nezaretinde Basketbol, Voleybol, Futsal ve Futbol oynayarak, hem yeni bir spor branşıyla tanışırken, yeni arkadaşlıklar kurup, liderlik yapabilmeyi ve öz güvenini tam olarak dışarı yansıtabilmeyi öğreniyor. Elde ettikleri yeni bilgi birikimiyle geleceğe daha sağlam adımlar atarak umutlu bakmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Proje süresince işbirliği içerisinde olduğumuz Tokat İl Müftülüğümüze ve Kur-an Kursu öğrencilerinin tesislerimize ulaşımlarının sağlanmasında vermiş olduğu büyük desteklerinden dolayı Tokat Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu' na şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum" dedi. - TOKAT

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Sabah Camide, Öğleden Sonra Sporda - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement