Tavşanlı-Domaniç 2. Amatör Küme'de Fikstür Heyecanı - Son Dakika
Spor

Tavşanlı-Domaniç 2. Amatör Küme'de Fikstür Heyecanı

Tavşanlı-Domaniç 2. Amatör Küme\'de Fikstür Heyecanı

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde 2. Amatör Küme’de fikstür heyecanı yaşandı.

14.12.2017 12:01

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde 2. Amatör Küme'de fikstür heyecanı yaşandı. Tavşanlı ve Domaniç 2. Amatör Küme takımları için fikstür çekimi gerçekleşti.

Dağçeşme Spor'un ev sahipliği yaptığı Dağçeşmespor Kulübü lokalindeki fikstür çekimine Tavşanlı ve Domaniç kulüpleri yoğun ilgi gösterdi.

Kütahya Askf Başkanı Murat Cengiz ve yönetiminden Ali Okçu, Kerim Şentürk, Celalettin Altay, Nuri Ercura, toplantı da yer aldı. Yapılan konuşmalarda Fair-Play vurgusu yapıldı. Toplantıda karşılaşmalar byunca sakatsız, kazasız ve kavgasız bir lig temennisinde bulunuldu. Ayrıca Karakova tesislerinin yenilenmesi ve yapılmasındaki katkılarından dolayı Ak Parti ilçe başkanı Nejat Tülek ve Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Kaymakam Yüksel Kara ile Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu'ya Tavşanlı kulüpleri adına Askf Başkanı Murat Cengiz teşekkür etti. Konuşmaların ardından fikstür çekimine geçildi.

Kulüp temsilcilerinin kendi çektiği fikstüre göre:

A Grubu;

1-Çobanköyspor

2-Dağçeşmespor

3-Yaylacıkspor

4-Hanımçeşmespor

5-Tavşanlı 3 Eylülspor

6- Balıköy Genç Yurduspor

7-Dom. Çamlıcaspor

B Grubu;

1-Güzelyurtspor

2- Göbel Gençlikspor

3-Bozbelenlilerspor

4-Başköyspor

5-Saruhanlarspor

6-Tepecikspor

7-Tavşanlı Gençler Gücüspor.

13-14 Ocak 2018 tarihinde başlaması planlanan müsabakalarda Gruplarını 1. bitiren takımlar direkt 1. Kümeye çıkacak, grubunu 2. ve 3. bitiren 4 takım arasında tek devreli lig usulü Play-Off müsabakalarına göre 1 veya 2 takım da bir üst lige çıkacak. (Tİ - EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Tavşanlı-Domaniç 2. Amatör Küme'de Fikstür Heyecanı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement