The Tıger, Glorıa Sports Arena'da - Son Dakika

The Tıger, Glorıa Sports Arena'da

26.02.2015 19:48
The Tıger, Glorıa Sports Arena'da

Dünya Boks Birliği WBC’de ağır sıkletin 2 önemli ismi ABD’li Tony “The Tiger” Thompson ile eski Olimpiyat şampiyonu Kübalı Odlanier ’La Sombra’ Solis, Gloria Sports Arena’da buluşacak.

Dünya Boks Birliği WBC'de ağır sıkletin 2 önemli ismi ABD'li Tony "The Tiger" Thompson ile eski Olimpiyat şampiyonu Kübalı Odlanier 'La Sombra' Solis, Gloria Sports Arena'da buluşacak.

Ahmet Öner, Tareq Rababah ve Yılmaz İlkay Arın'ın organizatörlüğünde düzenlenen boks gecesi, 27 Şubat'ta gerçekleşecek. Dünya Boks Birliği WBC'de ağır sıkletin 2 önemli ismi, Türkiye'nin ilk ve çok kapsamlı spor kompleksi, Avrupa'nın özel sektöre ait en büyük spor yatırımı Gloria Sports Arena'da buluşuyor. ABD'li The Tiger ile eski Olimpiyat şampiyonu Kübalı La Sombra Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Altın Kemer unvan kapışmasında karşı karşıya gelecek. Organizasyon A Spor'da, 23.00'ten itibaren canlı yayınlayacak. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Rekortmen sporcu Alperen, İslami Dayanışma Oyunları'nda altın için yoğun çalışıyor Açıklaması Rekortmen sporcu Alperen, İslami Dayanışma Oyunları'nda altın için yoğun çalışıyor Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor The Tıger, Glorıa Sports Arena'da - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement